Просування сайту знайомств

Просування сайту знайомств
bg image

ЗАЛУЧЕННЯ ПОТЕНЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Існує чимало видів бізнесу, які працюють виключно завдяки всесвітній мережі. Один із них – сайти для знайомств та спілкування. Розкрутка сайтів знайомств дуже відрізняється від будь-якого іншого виду просування. Далі ми розповімо про це докладніше.

image

ОСОБЛИВОСТІ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ ЗНАЙОМСТВ

Контент таких ресурсів, як правило, створюють безпосередньо самі користувачі, вплинути на нього можна лише побічно, а тому результативність просування сайту знайомств більше залежить від технічних факторів та зручності структури.

Основні способи розкрутки сайту знайомств:

  1. Пошукова видача.
  2. Контекстна реклама.
  3. Соцмережі.

Це три найбільші канали, звідки ви можете залучати користувачів. При цьому соцмережі є непрямим конкурентом сайту знайомств, адже тут більшість інтернет-користувачів прагне знайомитися та спілкуватися. Але за вмілого підходу саме в соцмережах буде нескладно знайти цільову аудиторію для вашого сайту, й залучити її.

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розкрутки сайту знайомств

Розкрутка сайту знайомств, як і будь-який вид просування, починається зі збирання інформації, а ось зупиняти її не варто взагалі, це дозволить поступово підвищувати позиції в пошуку та залучати дедалі більший сегмент цільової аудиторії. Розглянемо весь процес докладніше:

  1. Технічний аналіз сайту. Фахівці виконують комплексну перевірку стану ресурсу, щоб сформувати основний фронт робіт із внутрішнього просування.
  2. Маркетинговий аналіз. Збирання інформації про цільових відвідувачів ресурсу, його основних конкурентів, а також про те, від чого залежить активність користувачів ресурсу. Чим більше вдасться дізнатися, тим ефективнішим буде просування.
  3. Розширення структури. Важливо доповнити семантичне ядро ​​ключовими словами, якими ви зможете отримати цільовий трафік. Для цього ключі збирають, групують за тематикою та розподіляють по сайту.
  4. Внутрішня оптимізація. Технічні SEO-доробки сайту та оптимізація контенту, фахівці підвищують PageSpeed ​​(що дуже важливо для сайтів знайомств, тому що користувачі точно не чекатимуть завантаження сторінок довше 3 секунд);
  5. Зовнішня оптимізація. Гостьові публікації в блогах, ЗМІ та інших відвідуваних ресурсах. Основна мета - наростити масу посилань та залучити відвідувачів.

Дуже важливо зробити сайт знайомств максимально зручним для користувачів. Тому часто необхідні доопрацювання дизайну, для покращення інтерфейсу користувача, а також зміни структури, мета яких - спростити навігацію.

Вартість та терміни

Щоб визначити, скільки коштує розкрутка сайту знайомств, потрібний його аудит. Це дозволяє скласти точний список робіт з просування, з яких оцінюється вартість ресурсу.

Наші спеціалісти можуть виконати аудит для вас протягом робочого дня. Щоб обговорити всі деталі, ви можете зв'язатися з нами у будь-який зручний спосіб: телефон, пошта, месенджери.

Результат розкручування

Мета  просування сайтів знайомств – отримати найбільше охоплення, залучити та утримати максимальну кількість користувачів. Саме для цих завдань наші спеціалісти працюють над сайтом.

Ми не прагнемо отримати максимум постійних відвідувачів із мережі, а для цього працюємо не лише з каналами трафіку, а й над самим сайтом. В результаті наші клієнти отримують популярний та цікавий для відвідувачів сайт знайомств.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.