Просування сайту туристичної компанії

Просування сайту туристичної компанії
bg image

Оптимізація сайту турагентства

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Як залучити стабільний потік клієнтів для туристичної компанії? Важливо завжди залишатися у полі видимості потенційного клієнта. Інтернет підходить для цього якнайкраще. Коли люди збираються вирушити в поїздку або планують майбутню відпустку, вони заходять до мережі, щоб обрати турфірму, послугами якої скористаються.

image

SEO просування туристичних сайтів

Просування сайту турфірми дозволяє насамперед підвищити його видимість у пошуку, а також у соцмережах та за допомогою інших сайтів у вашій ніші. Завдання фахівців зробити таким чином, щоб люди, які зацікавилися мандрівкою, знайшли саме вашу компанію. Але це ще не все, важливо, аби вибір клієнта був саме на вашу користь, а для цього потрібен сайт, який детально розповість про всі переваги ваших послуг.

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи просування

Розкрутка сайту турфірми не може відбуватися за одним й тим же шаблоном. У кожного бізнесу свої особливості: різні сегменти цільової аудиторії, географічне розташування, ціновий сегмент та інші.

Весь процес просування туристичного сайту можна умовно поділити на кілька масштабних етапів:

  1. Збирання даних про клієнтів, бізнес, основних конкурентів. Також важливо визначити сезонні коливання попиту на послуги.
  2. Розробка плану просування. Фахівці формують необхідний список робіт та встановлюють строки їх виконання.
  3. Внутрішня оптимізація. Виконуються роботи над сайтом: структура, технічний стан, пошукова оптимізація, дизайн, контент.
  4. Роботи з клієнтськими каналами. Рекламні кампанії, соціальний медіа-маркетинг, PR-публікації на популярних інформаційних порталах та ЗМІ, де основний сегмент читачів – ваша ЦА.

Важливо виконати всі роботи якнайкраще, оскільки саме в комплексі вони дають максимальну ефективність. Тому завдання слід розподілити між кількома фахівцями з різних сфер, а також забезпечити їхню ефективну комунікацію.

Тому для кожного клієнта ми виділяємо окрему команду професіоналів, які звикли працювати в команді та доповнювати один одного, а не гаяти час на постійні переговори, уточнення та марні спроби дійти порозуміння.

Особливості просування сайту турфірми

У туристичному бізнесі найкраща стратегія – утримання постійних клієнтів. З погляду маркетингової рентабельності, повторне звернення коштує у рази дешевше за залучення нового клієнта. Самі ж клієнти турфірм також схильні повторно звертатися до вже перевіреного агентства.

Тому потрібна програма лояльності, реалізувати яку ви можете через сайт. Збирайте базу контактів, які ви отримуєте після замовлення послуг та підтримуйте з ними зв'язок, інформуйте про новини та вигідні пропозиції. Відмінне рішення – накопичувальна система знижок, це додатковий стимул для повторного замовлення.

Вартість послуги

Ціна просування сайтів турфірм залежить в першу чергу від обсягу робіт, які мають виконати фахівці. А як ми вже писали раніше, перелік робіт формується індивідуально. Неможливо визначити бюджет, необхідний для просування, без виконання аналізу сайту.

Ми можемо допомогти розрахувати вартість розкручування туристичного сайту за допомогою комплексного або експрес-аудиту. Наші фахівці виконають своєрідну діагностику ресурсу та сформують основний фронт робіт з внутрішньої оптимізації, а також визначать помилки, які слід усунути.

Замовити просування

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нашими менеджерами для безплатної консультації. Ми неодноразово займалися просуванням сайтів турфірм, а тому зможемо детально розповісти про особливості маркетингових інструментів у цій ніші.

Якщо вам цікаво, як ми працюємо, можете перейти до портфоліо. У нас немає проектів, яких ми соромимося. До кожного сайту, який просувається, ми докладаємо максимум зусиль.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.