Просування сайту фотографа

Ми точно знаємо як залучити на сайт реальних клієнтів. Залишіть заявку та отримайте індивідуальну пропозицію.
Просування сайту фотографа
bg image

Вплив на цільову аудиторію

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Де як не в мережі шукати послуги фотографа. Саме тут зручно подивитися попередні роботи майстра, дізнатися актуальні розцінки та обрати варіант, що сподобався. Саме тому просування сайту фотографа – один з найважливіших етапів розвитку даного виду бізнесу.

image

Замовити просування сайту фотографа

Замовляючи розкручування сайту для фотографа важливо розуміти, що результат залежить не лише від умінь SEO-фахівців, а й від вас самих. Чим сильніше ви залучені до проекту, тим кращих результатів ми зможемо досягти разом.

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Характерна складність для просування в даній ніші – необхідно зберегти на сторінці максимум фотографій та відеоконтенту з високою роздільною здатністю, але забезпечити при цьому високу швидкість завантаження, щоб не втрачати користувачів, яким набридло чекати. Тому крім пошукової оптимізації важливі також технічні доробки з підвищення Page Speed.

Етапи просування

Розкрутка сайту фотографа містить:

  1. Комплексний технічний та юзабіліті аудит. Перевірка ресурсу за технічними параметрами та його зручністю для користувача. На даному етапі формується основна частка ТЗ на подальші роботи з просування.
  2. Дослідження цільової аудиторії. Вивчення ваших клієнтів та складання споживчого портрета. Це необхідно, щоб виробити найефективніші способи взаємодії з користувачами.
  3. Аналіз конкурентів. У процесі підбирається перелік ресурсів, з якими ви конкуруєте за ЦА. Аналітики ретельно досліджують найпопулярніші з них, визначають їх методи просування та їхню ефективність. Конкурентний аналіз дозволяє використовувати чужий досвід у власних цілях: переймати ефективне та уникати аналогічних помилок.
  4. Створення СЯ та розширення структури. На сайт додаються нові групи ключів, за якими залучатиметься цільовий трафік із пошуку. Робиться це завдяки впровадженню нових сторінок до поточної структури чи створенню нової схеми сайту. Це дозволяє збільшити відвідуваність сайту та його видимість, а доопрацювання структури перерозподіляє вагу по сайту.
  5. Технічні доробки. Крім правок SEO сюди входить виправлення багів ресурсу, а також покращення юзабіліті шляхом зміни дизайну.
  6. Оптимізація контенту. Один з найважливіших етапів. Текст допрацьовують або переписують таким чином, щоб він відповідав основним вимогам пошукових систем. Щодо фотоконтенту, його також оптимізують, щоб мінімально впливав на швидкість роботи ресурсу. Також на сайті включають кешування, часто використовують відкладене завантаження для сторінок з великою кількістю фотографій.
  7. Лінкбілдінг. Органічне нарощування маси посилань. Щоб не отримати санкції від пошукових систем важливо дотримуватися двох основних вимог: якісних посилань та органічного зростання. Чим вище відвідуваність та ближчий до тематики сайт, тим більше користі принесе посилання з нього.

Після того, як основна частина робіт буде завершена, важливо регулярно виконувати експрес-аудити, щоб вчасно виявляти та виправляти будь-які помилки на сайті.

Вартість послуги

Ціна просування сайтів фотографів розраховується після того, як фахівцям стає відомим основний фронт робіт з оптимізації. Іншими словами, єдиний спосіб визначити точну вартість – виконати аудит. Щоб дізнатися більше про просування або визначити вартість, зв'яжіться з нашими фахівцями.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.