Ткаченко Аліна
Ткаченко Аліна
Копірайтер
09.08.2023

Скільки коштує та як запустити рекламу у блогерів в Інстаграмі

Ткаченко Аліна
Ткаченко Аліна
Копірайтер
09.08.2023
09.08.2023
4.6
18503
8 хвилин
0

Ні для кого не секрет, що люди часто наважуються на купівлю чого-небудь за порадою знайомих. Так працює всім відоме сарафанне радіо, коли інформацію передають від одного до іншого. Але з розвитком соціальних мереж такий обмін думками перемістився до Інстаграм і Фейсбук. Роль порадників стали відігравати інфлюенсери — їм достатньо назвати бренд або розповісти, чим вони самі користуються, і тоді цим продуктом починають цікавитися їхні підписники. У цій статті ми хочемо з вами поговорити про те, кому більше підходить реклама у блогерів в Інстаграмі та як замовити таке просування.

 

Хто такий блогер?

Блогери ведуть акаунти в соціальній мережі, публікують цікавий та корисний контент для своєї аудиторії, мають велику кількість підписників та залученість. Реклама у блогерів в Інстаграмі полягає в тому, що вони розповідають про послугу або продукт своїм підписникам, діляться думкою та досвідом їх використання, перевагами та недоліками, а також дають посилання на сайт або акаунт рекламованого бренду.

Кому варто замовити рекламу у блогерів в Instagram?

Тією чи іншою мірою вона підходить практично для будь-якого бізнесу. Але найкращий результат приносить B2C-сегменту. Реклама у блогерів Інстаграм дозволяє показати продукти або послуги в дії, створити їх живий та наочний образ у голові потенційного клієнта, а також підвищити його зацікавленість та бажання здійснити покупку. Блогери не просто розповідають про щось, а й роблять це у своєму унікальному стилі, з гумором, щирістю, захопленням та емоціями. Вони можуть поділитися особистою історією, пов'язаною з продуктом або послугою, своїми почуттями та враженнями, поставити запитання або попросити поради у підписників. Це допомагає створити емоційний зв'язок із потенційним клієнтом, заінтригувати його, дати йому відчути себе частиною спільноти блогера та рекламованого бренду чи компанії.

При цьому реклама в інфлюенсерів працює практично у всіх нішах, починаючи з продажу різної біжутерії та хендмейд-продукції, закінчуючи просуванням цілих житлових комплексів. Особливо добре такий формат зарекомендував себе в реалізації б'юті-продукції, товарів для дітей та для дому, гаджетів, харчових продуктів тощо.

Крім того, реклама у блогерів може виступати в ролі додаткового інструменту просування для B2B-сегмента. Щоб вкладення себе виправдали, необхідно ретельно аналізувати аудиторію інфлюенсера та дуже серйозно підходити до вибору людини для співпраці.

Як працює реклама у блогерів в Інстаграмі?

Блогери зазвичай вибирають ті продукти чи послуги, які відповідають їхньому стилю життя, інтересам та цінностям, а також підходять підписникам. Тому аудиторія довіряє їм та їхнім рекомендаціям, швидше зацікавиться рекламованим продуктом чи послугою.

Крім того, інфлюенсери мають певну нішу або тематику свого контенту. Тому у їхніх підписників схожі інтереси та потреби. Це дозволяє брендам точно визначити свою цільову аудиторію та донести до неї повідомлення. А завдяки тому, що реклама у блогерів в Інстаграмі виглядає не як стандартне нав'язливе рекламне оголошення, а як органічна частина їхнього контенту, вона привертає увагу й викликає емоції у підписників. Крім того, дозволяє донести до потенційних клієнтів позитивний образ бренду, його переваги та цінності, а також вплинути на їхнє рішення про купівлю.

На кого орієнтується реклама у блогерів в Інстаграмі

Маркетологи всього світу зазначають, що потенціал Instagram досить великий і продовжує зростати високими темпами. Наприклад, у 2021 році в Інстаграмі по всьому світу було розміщено 3,8 млн постів із тегом #ad. Продовжує зростати кількість користувачів, яких маркетологи можуть охопити рекламою в каналах Meta's Reels. Зокрема, дані за жовтень 2022-го показують, що реклама в Instagram Reels тепер досягає цифри 758,5 млн постів, що на 0,5% більше, ніж у липні того ж року.

В Україні активними користувачами (до 70%) цієї соціальної мережі є люди до 35 років. Серед них майже 60% — жінки та дівчата. Тому Instagram — це відмінний канал для взаємодії саме з цією аудиторією. Наприклад, тут успішно просуваються:

 • одяг, товари для дітей;

 • прикраси;

 • косметична продукція;

 • товари для дому;

 • спортивні й освітні послуги та багато іншого.

Здебільшого це продукція, призначена для B2C-сфери. Але останнім часом в Інстаграм вийшли компанії з B2B-галузі й відмінно себе зарекомендували. Для них акаунти в соцмережах є репутаційним каналом, що дозволяє розповісти про специфіку бізнесу. При цьому якщо аудиторія лідерів думок і компанії збігається, то остання може купити рекламу в Instagram у блогерів і в такий спосіб розповісти про свої товари й послуги.

 

Як знайти блогера для реклами в Інстаграмі

У роботі з блогерами, крім позитивних моментів, існує багато ризиків. Наприклад, багатотисячні акаунти зі, здавалося б, підхожою аудиторією можуть виявитися накрученими. У такому разі рекламний бюджет буде просто витрачений даремно, як і дорогоцінний час. Ще одна проблема — інфлюенсери з великою різношерстою аудиторією можуть запросити для просування занадто високу ціну. Набагато ефективнішою була б реклама у блогерів в Інстаграмі, які відомі тільки в певній ніші. За статистикою, близько 42% користувачів віддають перевагу рекомендаціям інфлюенсерів, які не є знаменитостями й не мають величезних аудиторій.

Отже, розберімося, як і де знайти блогера для колаборації та просування свого бізнесу. На сьогодні існують декілька варіантів. Одним із найпопулярніших є пошук за допомогою бірж. Це свого роду посередники між блогерами та компаніями. Рекламодавець може звузити параметри пошуку за кількістю підписників, геолокацією, тематикою та ін. При цьому біржа захистить компанію від недобросовісних лідерів думок. В Україні найпопулярніші майданчики HypeAuditor, trendHERO, Upfluence.

Також можна спробувати знайти інфлюенсерів, які працюють у вашій тематиці за допомогою чатів у Телеграм. Ще можна пошукати в Google. Звучить банально, але є багато корисних оглядів, які висвітлюють найкращі акаунти у всіх галузях. Єдиний нюанс — необхідно стежити, щоб статті в таких блогах були свіжими.

 

Підводні камені при виборі інфлюенсера

Реклама у блогерів не завжди дає бажаний результат. Перешкодити досягненню цілей рекламної кампанії, а також завдати шкоди репутації бренду може наступне:

 1. Неправильний вибір блогера. Це одна з найпоширеніших і найсерйозніших помилок. Необхідно ретельно аналізувати акаунт інфлюенсера, його аудиторію, тематику, стиль, якість та частоту публікацій, а також відгуки та коментарі підписників. Не варто вибирати блогера лише за кількістю фоловерів або ціною розміщення.

 2. Недотримання домовленостей. При роботі з інфлюенсерами необхідно укладати договір та прописувати всі умови співпраці: гонорар, терміни та формат розміщення реклами, вимоги до контенту та позначок, штрафні санкції за порушення договору тощо. Також необхідно перевіряти якість та своєчасність реклами й відстежувати її ефект.

 3. Низька якість реклами. Не варто наполягати на тому, щоб блогер копіював вашу рекламну стратегію або використовував готові тексти та зображення. Реклама має бути органічною, цікавою та корисною для аудиторії інфлюенсера. Важливо, щоб вона була адаптована до стилю та тону блогера, а також до очікувань та потреб його підписників.

І треба пам'ятати про те, що рекламна кампанія не закінчується після розміщення поста чи сторіс. Необхідно відстежувати та вимірювати ефект від реклами, щоб зрозуміти, наскільки вона була успішною, чи виправдала ваші витрати. Для цього можна використовувати різні метрики, такі як кількість переглядів, лайків, коментарів, переходів на ваш сайт або акаунт, конверсії у підписників або покупців тощо. Також можна порівнювати результати різних блогерів та вибирати найефективніших для подальшої співпраці.

Популярні формати реклами в Інстаграмі

Реклама у блогерів в Інстаграмі може бути різних форматів. Про найпопулярніші ми вам розповімо далі:

 1. Пряма реклама. Це найпростіший варіант, суть якого в тому, що інфлюенсер виставляє пост на своїй сторінці й описує ваш товар. Це може бути відео, фото, реклама в каруселі, сторіз.

 2. Огляд. Лідер думок докладно та наочно розповідає про товар або послугу.

 3. Інтеграція в контент. Наприклад, у сфері косметики інфлюенсер може в макіяжі використовувати нову помаду або туш бренду. Або в тематиці одягу можна в образ моделі включити рекламований одяг або взуття.

 4. Постійна спонсорська рубрика. Принцип працює аналогічно попередньому варіанту, тільки пости публікуються регулярно під єдиною рубрикою. Також може бути вказано, хто є її спонсором.

 5. Колаборація. Такий варіант взаємодії підходить для тих, хто робить вручну будь-які вироби. Наприклад, можна використовувати нитки рекламованої компанії у створенні вишивки та розповісти про це в пості.

 6. Амбасадорство. Така реклама в Інстаграмі у блогерів підходить виробникам. Ви можете домовитися зі знаменитістю про те, що вона носить, наприклад, взуття вашого бренду й публічно заявляє про це.

 7. Конкурси та марафони. Принцип такий, що на своїх сторінках інфлюенсер анонсує конкурс, який ви проводите, або запускає серію постів, після завершення яких користувач отримує корисний результат.

 8. Takeover. Ви тимчасово можете передати право ведення свого акаунту блогеру. Це залучає людей на вашу сторінку.

 9. Участь блогера в заходах або етерах, які ви проводите. Крім залучення уваги нової аудиторії, такий формат дозволяє підкреслити, на кого ви орієнтуєтеся.

 10. Гостьові пости. Такі публікації готуєте ви самі, а потім їх розміщує інфлюенсер на своїх сторінках. Найчастіше такий вид взаємодії зустрічається на сайтах, але він успішно запозичений і соцмережами.

Рекомендуємо почитати
Як влаштований світ eCommerce?

Як влаштована електронна комерція? У чому її переваги та недоліки? Як розпочати бізнес в e-Commerce з нуля? Ми зібрали корисні інсайди та поради у нашому спеціальному блозі

Читати далі

Щоб визначитися з форматом, потрібно знати, яких цілей ви хочете досягти. Наприклад, якщо в планах збільшення охоплення, то можна вибирати інтеграцію в контент або ведення спонсорської рубрики. Для зростання продажів можна запропонувати пряму рекламу або огляди, для підвищення впізнаваності бренду — амбасадорство, участь в етерах. Також на вибір формату може вплинути вартість реклами у блогерів в Інстаграм.

 

Вартість реклами у блогера в Інстаграмі

Відповісти на це питання однозначно неможливо, оскільки ціна залежить від багатьох чинників, а саме:

 1. Аудиторія блогера. Це один із найважливіших параметрів, який впливає на вартість реклами. Чим більше підписників у інфлюенсера, тим вищий його цінник. Проте не тільки кількість, але і якість аудиторії грає чималу роль. Важливо враховувати, наскільки аудиторія блогера відповідає вашій ЦА. А також потрібно перевіряти підписників інфлюенсера на наявність накрутки, ботів та неактивних акаунтів, які можуть знижувати ефективність рекламної кампанії.

 2. Формат реклами. Кожен формат має свої особливості та ціну. Зазвичай пряма реклама коштує дешевше, ніж інтеграція чи колаборація. Амбасадорство вимагає значних вкладень, але приносить більший ефект. Огляд може бути дорожчим, ніж простий пост, але інформативнішим і переконливішим.

 3. Особливості продукту чи послуги. У визначенні ціни важливу роль відіграє те, що саме ви хочете просувати. Від цього залежить, як блогер підходитиме до реклами, скільки часу та зусиль витратить на неї. Також необхідно враховувати, наскільки продукт чи послуга цікаві та корисні для аудиторії інфлюенсера, як вони співвідносяться з його тематикою та стилем.

Загалом ціни на рекламу в українських блогерів можуть змінюватись від кількох сотень до кількох тисяч гривень за одну публікацію. Наприклад, пост чи сторіс у наноблогера (до 10 000 підписників) обійдеться від 100 до 500 грн. Деякі з них можуть працювати за бартером або за взаємну рекламу. Якщо ж ви вирішили замовити рекламу у блогера-мільйонника (від 1 000 000 підписників), потрібно заплатити 15 000 грн і більше за пост чи сторіс.

Способи оплати реклами у блогерів

Існують кілька способів розрахуватися з блогером за послуги. Серед них такі варіанти:

 • фіксована оплата за пост. Такий спосіб розрахунку вибирають, коли йдеться про разову взаємодію. Сума буде залежати від формату контенту, кількості підписників, охоплення та залученості аудиторії;

 • бартер. Як оплату за рекламу інфлюенсер може отримати ваш продукт або послугу. Цей принцип відмінно зарекомендував себе в туристичному маркетингу, де давно практикується пропонувати безплатні поїздки в обмін на охоплення пункту призначення;

 • партнерство на основі ефективності. В межах такої моделі оплати інфлюенсери розміщують пости у своїй стрічці або в історіях, а бренди платять їм тільки тоді, коли користувач у якийсь спосіб реагує — здійснює купівлю, підписується на акаунт бренду тощо. Відстежити реакції допоможуть UTM-мітки, промокоди або реферальні посилання.

Нерідко реклама в Інстаграм у блогерів оплачується по гібридному методу з фіксованою ставкою та відсотком від продажів. У такому разі виграють всі учасники угоди. Бренд платить блогеру базову суму за публікацію, але встановлює цілі продажів й умови отримання бонусів. Щодо інфлюенсерів, вони отримують винагороду за кожен досконалий продаж. Це дає їм два способи стимулювання: по-перше, фіксована ставка демонструє, що бренд цінує їхню роботу, а по-друге, що більше продажів приносить їхній контент, то вигіднішим стає партнерство.

 

Чи можна перевірити блогера на накрутку: ручний спосіб і корисні сервіси

Якщо ви зважилися замовити рекламу у блогерів Інстаграм, то дуже важливо перевірити, яка їхня аудиторія, чи не накрутили вони число підписників. Для цього варто вивчити аккаунт і відповісти на такі запитання:

 1. Яке співвідношення загальної кількості переглядів, лайків і коментарів? Для живої аудиторії найчастіше цифри будуть такими: на 1 реакцію — до 10 переглядів, на 100 реакцій — до 5 коментарів. Якщо пропорція буде іншою, це має вас насторожити.

 2. Яка кількість лайків під різними постами? Якщо під усіма публікаціями число приблизно однакове, то це теж сумнівно, тому що жива аудиторія реагує на контент по-різному. Тобто це може бути ознакою накручування, і у такому випадку реклама у блогерів в Інстаграм не спрацює. 

 3. Чи багато коротких емоційних коментарів? Найчастіше це ознака накрутки.

 4. Чи багато серед підписників блогера акаунтів-ботів? Їх можна впізнати за котиками та квіточками на аватарках і неперсоналізованими логінами.

Точнішу картину вам дасть оцінювання акаунтів блогерів за допомогою спеціальних сервісів. Ми вже згадували про такі платформи, як trendHERO, HypeAuditor, Upfluence. Перш ніж включити інфлюенсера до своєї бази, вони проводять обов'язкову перевірку акаунту за важливими метриками й показують результати для рекламодавців.

Найбільш значущими показниками є:

 • тип і якість аудиторії;

 • відмінності між профілями, які реагують на пости, і підписниками. Якщо різниця буде занадто великою, це свідчить про високу ймовірність накрутки;

 • відсоток реакцій від підписників. Найкраще, коли 8 із 10 лайків ставлять саме вони;

 • графік зростання числа підписників. Якщо він схожий на зигзаг, то найімовірніше, що на акаунт переходять через giveaway, а потім відписуються;

 • рекламні пости блогера. Їхній аналіз покаже, хто ще замовляв рекламу в цієї людини.

Також на сервісах пошуку блогерів можна знайти основну інформацію про акаунти, оцінити якість аудиторії, зорієнтуватися, наскільки близька група підписників інфлюенсера вашому бренду.

 

Як побудувати роботу з блогерами в Інстаграмі

1. Цілі та завдання рекламної кампанії у блогерів

Коли власники акаунтів думають про цілі, перш за все вони згадують про продажі. Однак існує безліч інших завдань рекламних кампаній, наприклад отримання нових клієнтів, підвищення впізнаваності бренду, поліпшення позиціювання, запуск нових продуктів. Перш ніж рухатися далі, дуже важливо чітко сформулювати, яка ваша мета і яку задачу повинна виконати реклама у блогерів Інстаграм. А також бажано орієнтуватися на такі завдання, які піддаються вимірюванню. На цьому етапі зафіксуйте бажану мету в цифрах й обговоріть її досяжність із блогером.

 

2. Корисні та важливі KPI

Реклама у блогерів Інстаграм потребує систематизованого підходу. Загалом вимірювання життєво важливе у різноманітних професіях. Особливо це стосується сфери реклами.  Ви не будете знати, що у вас уже виходить добре або що можна поліпшити, якщо не будете відстежувати результати. Реклама у блогерів в Інстаграмі тільки тоді буде успішною, коли буде вимірюватися чіткими KPI. Основним показником може стати підсумковий KPI, наприклад збільшення доходу на 5%. Важливо також визначити проміжні показники, які допомагають досягти основної мети. Прикладом можуть бути такі — приріст певного числа підписників, збільшення конверсій на якийсь відсоток, зниження вартості ліда до будь-якої цифри та ін.  

3. Складання широкого списку блогерів

Особливо добре реклама у блогерів Інстаграм працює, якщо товар/послугу/бізнес рекомендує велика кількість інфлюенсерів. Тому перше, що треба зробити, — підібрати їх. Для початку складіть широку вибірку блогерів, які відповідають заданим критеріям (наприклад, географія, портрет аудиторії, число підписників, тематика та под.). Нагадуємо, це можна зробити за допомогою бірж. Далі спробуйте звузити їхнє число, орієнтуючись на особливості вашого бренду й ЦА, і розставити їх у списку за пріоритетністю. Для роботи залишайте список більше, ніж потрібно, на випадок, якщо з кимось не вийде налагодити взаємини.

4. Вибір інфлюенсерів

Щоб реклама у блогерів в Інстаграмі спрацювала, треба замовляти її у власників сторінок з живою та активною аудиторією. Допоможе простий аналіз. На цьому етапі перевірте показники акаунту кожного блогера, з яким ви плануєте співпрацювати. Оцініть тип аудиторії, подивіться на останні публікації, перевірте, з ким ця людина запускала рекламу раніше. Після такої роботи можна переходити до наступного етапу.

5. Узгодження умов розміщення реклами

Прийшов час визначитися з форматом реклами та скласти чітке ТЗ. Бажано, щоб ці завдання були сформульовані якомога чіткіше. Потрібно обговорити заздалегідь зміст, позначку про рекламу, терміни виходу, ціни на рекламу у блогерів в Інстаграм. Більшість цих пунктів можна включити до договору.

 

6. Складання договору

Реклама у блогерів в Інстаграмі не безкоштовна. І чим вище популярність інфлюенсера, тим дорожче розцінки. Тому договір потрібен обов'язково. Цей документ дозволить уникнути марної трати грошей. Якщо в ньому будуть вказані гарантії для обох сторін, то в ньому буде зацікавлений і сам інфлюенсер.

Зазвичай у договорі фіксуються: період співпраці, формат реклами, кількість постів, вид контенту, умови його створення (авторство), вартість реклами у блогерів в Інстаграм, способи оплати й інші умови.

7. Моніторинг показників

Ми не сумніваємося, що ви постаралися максимально чітко підготувати завдання зі свого боку. А тепер прийшов час дізнатися, як блогер виконав свої зобов'язання. Перевірте, наскільки чітко дотримані умови договору. Після того як реклама запущена, моніторте показники та складайте звіт, щоб побачити, що працює добре, а що не дуже. Усе це допоможе вам розвивати свій бізнес в інтернеті.

 

Які складнощі можуть виникнути в роботі з блогером?

Робота з інфлюенсером може бути ризикованою, якщо бізнес не враховує певних факторів. Один із них – це репутація блогера та його минулі скандали, які можуть негативно позначитися на іміджі бізнесу або спричинити відторгнення в аудиторії. Наприклад, у 2019 році відомий блогер Джеймс Чарльз опинився в центрі скандалу, коли його колишня подруга та колега по цеху Таті Вестбрук звинуватила його в обмані та маніпуляції. Це призвело до того, що Джеймс Чарльз втратив понад 3 мільйони підписників на YouTube за пару днів, а також кілька великих спонсорів та партнерів. Це було одне з найбільших падінь в історії YouTube, яке завдало серйозних збитків кар'єрі та доходам Джеймса Чарльза. Крім того, це вплинуло на сприйняття бізнесів, які співпрацювали з блогером (багато споживачів відмовилися купувати продукти цих брендів або навіть закликали бойкотувати їх).

Ще одна причина, чому реклама у блогерів в Інстаграмі може не спрацювати, — це те, що інфлюенсер може стати жертвою хейтерів чи конкурентів, які «атакуватимуть» його або бізнес у коментарях. Наприклад, у 2019 році зірка реаліті-шоу Кім Кардаш'ян запустила свою нову лінію одягу SKIMS — білизни, що утягує, різних відтінків і розмірів. Однак її звинуватила в плагіаті відома модель та дизайнер Діта фон Тіз, яка роком раніше випустила свою лінію корсетів та боді Von Follies. Це викликало великий резонанс у соціальних мережах: підписники критикували Кім Кардаш'ян у коментарях та звинувачували її в крадіжці ідеї.

І, звичайно ж, блогер може не виконати своїх зобов'язань щодо співпраці. Наприклад, не дотриматися термінів, не надати звіт, не зробити якісний контент та ін. І це спричинить втрату грошей, часу та ресурсів із боку бізнесу. Так, у 2016 році блогер Маріями Лі підписала контракт із косметичним брендом Lime Crime, згідно з яким вона мала зробити рекламний пост у своєму блозі про нову колекцію помад Velvetines. Однак вона не виконала своєї обіцянки й не опублікувала пост у встановлений термін. Крім того, заблокувала бренд у соціальних мережах та відмовилася відповідати на повідомлення та дзвінки. Це викликало велике невдоволення з боку Lime Crime, який зажадав від неї відшкодувати збитки в розмірі 5 тисяч доларів. Коли Маріями Лі відмовилася платити, компанія подала на неї до суду та виграла справу.

Щоб уникнути цих проблем і реклама у блогерів в Інстаграмі себе виправдала, бізнесу потрібно ретельно вибирати інфлюенсера для співпраці, перевіряти його репутацію та портфоліо, обговорювати всі умови та деталі заздалегідь, контролювати процес та результати роботи, а також бути готовим до можливих кризових ситуацій та їх вирішення.

Залучайте натовпи підписників в Instagram!

Бажаєте збільшити свою аудиторію в Instagram? Наша ексклюзивна послуга допоможе вам залучити величезну кількість підписників із вашої цільової аудиторії. Заповніть форму прямо зараз і почніть розширювати свій бізнес у соціальних мережах!

Послуги бірж блогерів Інстаграм

Щоб підібрати партнерів для просування свого бренду та порівняти розцінки блогерів в Інстаграм, скористайтеся послугами бірж. Пропонуємо вам зведену таблицю.

Назва біржі

Тарифи

База інфлюенсерів

Доступний функціонал

trendHERO

Від 15$

 

Є безплатний пошук

Понад 100 млн акаунтів

Аналіз аудиторії

Перевірка коментарів

Аналіз контенту

Згадки та реклама

Топ схожих акаунтів

Історія рекламних постів

HypeAuditor

Розраховуються індивідуально

Понад 50 млн акаунтів

Більше ніж 35 метрик, що містять детальний аналіз аудиторії, перевірку акаунту блогера на шахрайство, відповідність бренду

Оцінювання ключових KPI кампанії

 

Upfluence

Розраховуються індивідуально

Понад 1600 відомих брендів вибрали цю платформу

Пошук органічних інфлюенсерів

Більше ніж 20 критеріїв розширеного пошуку блогерів

Менеджмент рекламної кампанії

Оцінювання KPI

Інтеграція з системами

Postmarket

Декілька варіантів оплати за охоплення або продаж

Понад 25 тис. блогерів

Кількість підписників

Місце розташування

Залучення аудиторії

Активність взаємодії

Висновок

Підбиваючи підсумки, підкреслимо, що найважливіше в роботі з інфлюенсерами — це не їхній статус, а готовність до взаємодії та збіг цільової аудиторії. Проведіть ретельний аналіз підписників лідера думок і тільки потім домовляйтеся про співпрацю.

FAQ

Скільки коштує реклама в Інстаграмі у блогерів в Україні?

Ціни на рекламу у блогерів в Інстаграм можуть дуже сильно варіюватися. Наприклад, вони можуть стартувати від 500 грн за пост на акаунті до 10 тис.підписників і досягати 15 тис. грн і вище, якщо у блогера 50-80 тис. підписників. Меж у такому випадку немає.

Скільки коштує пост в Інстаграмі у блогерів?

Ціна публікації може бути абсолютно різною. Її встановлює сам блогер. Вартість розміщення може стартувати від $50. Що вище популярність, то вище ціни. Не забувайте про можливості оплати на умовах партнерства, бартеру.

Як знайти блогерів в Інстаграм для реклами?

Найефективніший спосіб пошуку блогерів — через біржі, серед яких викликають найбільшу довіру trendHERO, Postmarket, Upfluence, HypeAuditor. Також можна пошукати через Google або вручну в Інстаграм.

Скільки коштує 1 сторіс в Інстаграм?

Реклама в сторіс Instagram у блогерів дуже індивідуальна. Діапазон цін — від 50 до декількох тисяч доларів. Усе залежить від впізнаваності лідера думок, кількості підписників і деяких інших факторів.

Як вам стаття?
4.6
Проголосувало: 5
Давайте обговоримо Ваш проєкт
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
Коментарі
(0)
Будьте першими, хто залишить коментар
wezom logo
Залишились питання?
Залиште контактні дані. Наш менеджер зв'яжеться та проконсультує вас.
Підписуйтесь на розсилку Айтижблог
blog subscriber decor image
Бажаєте отримувати цікаві статті?
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.