Ефективна реклама стоматології в Інтернеті

Ткаченко Аліна
Ткаченко Аліна
Копірайтер
09.04.2024
09.04.2024
591
8 хвилин
0

Щоб не відставати від конкурентів та збільшувати дохід, важливо вміти продавати свої послуги. Грамотно збудована рекламна кампанія допоможе досягти цих цілей. Сьогодні ми поділимося з вами 21 ідеєю, як рекламувати стоматологію, і покажемо, якою має бути реклама стоматології (приклади).

З чого почати

Ефективна реклама стоматології обов'язково включає наступне:

  • Вивчення потреб вашої цільової аудиторії та сегментування її за демографічними та географічними ознаками, такими як стать, вік, рівень доходу та місцезнаходження. Це допоможе вам краще зрозуміти інтереси та очікування ваших потенційних пацієнтів.

  • Формулювання унікальної торгової пропозиції. Що робить ваші послуги особливими та виділяє вашу клініку серед конкурентів? Це може бути цілодобова екстрена допомога, використання інноваційних стоматологічних технологій чи будь-яка інша конкурентна перевага.

  • Оптимізація вебсайту вашої клініки. Він має бути зручним для користувачів, інтуїтивно зрозумілим, оптимізованим для пошукових систем та адаптованим для мобільних пристроїв.

Виконавши це до запуску реклами, ви зможете значно підвищити її ефективність.

Брендинг

Сильний бренд дозволить вам виділитися серед конкурентів і стати впізнаваними, а не загубитися серед багатьох інших клінік. Від першого відвідування пацієнтом вашого сайту до завершення курсу лікування — бренд повинен бути присутнім на кожному етапі.

Інтегруйте його у всі точки контакту з клієнтами: вебсайт, соціальні мережі, внутрішнє оформлення клініки, друковані матеріали тощо. Використовуйте унікальний логотип, слоган та фірмовий стиль клініки – це створить цілісний образ та зміцнить лояльність пацієнтів.

Пошукова реклама Google

Використання контекстних рекламних оголошень – одна з найефективніших стратегій залучення нових клієнтів. Вона дозволяє охопити цільову аудиторію, яка вже зацікавлена в стоматологічних послугах і використовує відповідні пошукові запити в Google.

Коли пацієнту потрібна термінова допомога, він, швидше за все, не витрачатиме багато часу на вивчення всіх варіантів. Натомість він перегляне перші кілька результатів пошуку і вибере клініку, розташовану неподалік, з прийнятними цінами та сайтом, що викликає довіру. Саме тому важливо використовувати контекстну рекламу Google для просування вашої стоматологічної клініки.

Пошуковий ремаркетинг

Крім реклами за ключовими словами, ефективним інструментом є ремаркетинг. Уявіть ситуацію: користувач відвідав ваш сайт, але потім пішов, щоб вивчити пропозиції конкурентів. Через деякий час на інших сайтах він побачить рекламне оголошення вашої клініки з привабливою пропозицією, наприклад: «Ви нещодавно відвідували наш сайт! Запишіться на прийом прямо зараз та отримайте знижку 20%!». Тому реклама зубної клініки має включати й ремаркетинг.

Google Analytics

Після визначення цілей та запуску рекламної кампанії для стоматологічної клініки дуже важливо використовувати інструменти маркетингової аналітики, щоб оцінити ефективність ваших зусиль. Google Analytics надає детальну інформацію про відвідувачів сайту та їх дії, допомагаючи виявити сильні та слабкі сторони рекламної кампанії та підвищити її результативність.

Пошукова оптимізація (SEO)

Якісний SEO-контент приваблює відвідувачів на вебсайт, підвищуючи його позиції в результатах пошукових систем. Щоб досягти хороших результатів, краще довірити пошукову оптимізацію фахівцям. Команда, яка розуміє цілі вашого бізнесу та потреби пацієнтів, розробить ефективну СЕО-стратегію та втілить її в життя.

Медичні портали

Не варто ігнорувати такий важливий ресурс, як тематичні портали, наприклад Dentist-Club. Ви можете додати свою клініку в каталог стоматологій, замовити показ банерів з переходом на ваш сайт, публікацію рекламних статей про послуги або товари тощо. Згадка вашого бренду на авторитетних медичних порталах однозначно підвищить його впізнаваність не лише у пошукових системах, а й серед потенційних пацієнтів.

Соціальні мережі

Реклама стоматологічних послуг у соціальних мережах відкриває доступ до величезної аудиторії потенційних пацієнтів. У соціальних мережах ви можете ділитися інформацією про вашу практику, публікувати статті та відео на тему здоров'я, взаємодіяти з передплатниками напряму.

Важливо, щоб контент був цікавим, корисним та не надмірно рекламним. Добре працюють гумористичні публікації, проведення конкурсів та розіграшів призів. Такий підхід дозволить вибудувати довірчі відносини з аудиторією та підвищити впізнаваність бренду.

Google Мій бізнес

Використання цього інструменту — це додаткова реклама стоматології в інтернеті Обов'язково заповніть детальну інформацію про вашу клініку в Google Мій бізнес, включаючи точну адресу, назву, контактні дані та години роботи.

Багато користувачів шукають стоматолога через Google Карти, і навіть невелика клініка може успішно конкурувати з великими гравцями внаслідок локальної присутності та правильного використання Google Мій бізнес. Цей інструмент діє як онлайн-вітрина, залучаючи клієнтів із довколишніх районів.

Якісний контент

Щоб реклама стоматології була ефективною, важливо надавати цінний контент вашій цільовій аудиторії. Ведіть блог, публікуйте статті на актуальні теми, пов'язані зі здоров'ям. Розміщуйте матеріали, якими пацієнти захочуть поділитися з друзями та близькими, але наголошуйте не на прямому просуванні послуг, а на прояві турботи про здоров'я людей. Це допоможе зміцнити репутацію клініки як авторитетного джерела інформації.

Email-маркетинг

Email-розсилки — ефективний спосіб підтримувати зв'язок із пацієнтами та підвищувати їх лояльність. Ви можете використовувати email-маркетинг для нагадувань про майбутні візити, зміни в роботі клініки, публікації пізнавального контенту про стоматологічні процедури та продукти. Однак не допускайте, щоб це була нав'язлива реклама стоматологічного кабінету. Листи мають бути корисними та цікавими для одержувачів.

Креативна відеореклама

Відеоконтент — чудовий спосіб привернути увагу аудиторії до вашої стоматологічної клініки. На відміну від звичайного тексту, відео більш захоплюючі та краще запам'ятовуються.

Однак важливо не робити відверту рекламу своїх послуг. Натомість створюйте інформаційні та розважальні відеоролики: віртуальні екскурсії клінікою, демонстрацію стоматологічних процедур, відповіді на популярні питання пацієнтів тощо. Розміщуйте такий контент не тільки на сайті клініки, а й у соціальних мережах, таких як Instagram та TikTok, для максимального охоплення.

Програма заохочення клієнтів

Заохочуйте існуючих пацієнтів за залучення нових відвідувачів із друзів та родичів. Це не тільки дозволить знаходити нових клієнтів, а й зміцнить лояльність постійних пацієнтів до вашої клініки.

Реалізувати таку програму можна такими способами:

  • Система знижок на майбутні послуги. Запропонуйте пацієнтам, які залучили нових клієнтів, знижку на наступний візит, наприклад, 10-20% на будь-яку стоматологічну процедуру. Чим більше людей вони приведуть, тим вищою буде знижка.

  • Подарункові картки з номіналом. За кожного нового пацієнта винагороджуйте сертифікатом на певну суму, яку можна витратити на послуги клініки.

  • Програма нарахування балів. Кожна рекомендація приносить пацієнтові бали, які можна обміняти на знижки, безплатні процедури або інші заохочення.

Обов'язково інформуйте всіх пацієнтів про діючу програму лояльності через різні канали: в самій клініці, в email-розсилках, соціальних мережах. Заохочуйте не лише рекомендації друзям та рідним, а й публікації відгуків, підписку у соцмережах та інші прояви активності.

Обслуговування 24/7

У світі все менше людей хочуть витрачати час на телефонні дзвінки, особливо для запису на прийом до лікаря. Надайте можливість онлайн-запису через сайт або спеціальні платформи, доступні цілодобово. Це дозволить вам випередити конкурентів, що працюють лише у стандартний робочий час.

Відгуки клієнтів

Чемно попросіть пацієнтів залишити відгук після відвідування клініки. Це дуже важливо, адже багато людей звертають увагу на те, що про клініку говорять інші. І обов'язково відповідайте на всі відгуки, особливо приділяючи увагу негативним, щоб показати вашу клієнтоорієнтованість.

Знижки та спеціальні пропозиції

Акції та спеціальні пропозиції допоможуть привернути увагу до вашої практики, особливо якщо ви нещодавно відкрилися. Ось деякі ідеї для оригінальних акцій:

  • Безплатні рентгенівські фотографії для нових пацієнтів.

  • Подарункова картка на певну суму для членів сім'ї існуючих клієнтів.

  • Знижка 10% при попередній онлайн-оплаті процедури.

  • Купон на 50% знижку на відбілювання зубів для перших 100 передплатників у Facebook/Instagram.

Почніть із кількох пропозицій для нових пацієнтів. Якщо якісь не спрацюють, перевірте інші варіанти.

Партнерські відносини

Альянси з іншими медичними установами та фахівцями у суміжних областях — це додаткова реклама стоматологічних клінік та ефективний спосіб залучення нових пацієнтів. Надсилайте клієнтів до перевірених партнерів з інших сфер охорони здоров'я, а вони, своєю чергою, рекомендуватимуть вас своїм пацієнтам. Важливо співпрацювати лише з авторитетними фахівцями та організаціями з бездоганною репутацією.

Корпоративна культура

Ви та ваш персонал є обличчям клініки, формуючи сприйняття бренду у пацієнтів. Перед запуском рекламної кампанії проведіть навчання співробітників, щоб вони були обізнані про нові методи лікування, послуги, продукти, впевнено спілкувалися з клієнтами та правильно презентували пропозиції клініки.

Лікарський колектив має бути чемним, виявляти увагу до пацієнтів під час кожного візиту. Підтримуйте позитивну атмосферу, створіть гостину зону реєстрації та комфортний зал очікування: запропонуйте безплатний Wi-Fi, іграшки для дітей та інші дрібниці, що підвищують лояльність.

Турбота про існуючих клієнтів

Регулярно цікавтеся у ваших пацієнтів, які послуги найбільш потрібні, які проблеми вони хотіли б вирішити. Пропонуйте відповідні процедури, давайте професійні рекомендації. Якщо пацієнти довіряють вам і бачать обіцяні результати, вони дотримуватимуться ваших порад, рекомендуватимуть клініку знайомим і залишатимуться лояльними.

Зовнішня реклама

Для залучення місцевих жителів зробіть вивіску та екстер'єр клініки таким, що запам'ятовується. Використовуйте зображення усміхнених людей з логотипом клініки на білбордах і банерах. На рекламних щитах розміщуйте спеціальні пропозиції: безкоштовне відбілювання зубів для нових пацієнтів, передсвяткові знижки тощо.

Якщо ваша клініка пропонує недорогі послуги та знаходиться в спальному районі, можна додати слоган на кшталт: «Дешевше, тому що не в центрі». Рекламуйте клініку в громадському транспорті, роздавайте буклети та візитки. Якщо це реклама дитячої стоматології, використовуйте веселі ілюстрації з тваринами, героями мультфільмів. Радіо та газети краще працюють для залучення пацієнтів старшого віку, зацікавлених у протезуванні, ремонті протезів тощо.

Маркетинг у залі очікування

Не упускайте можливість додатково прорекламувати свою клініку, поки пацієнти чекають на прийом. Для цього розмістіть на столиках у залі очікування інформаційні брошури, які розповідають про різні послуги та процедури клініки. Зробіть акцент на ваших ключових напрямках та перевагах.

Запропонуйте клієнтам надати або оновити контактні дані, заповнивши форму наприкінці брошури. Надалі цю інформацію можна використовувати для нагадування про себе. Також розкладіть візитні картки з логотипом та контактами клініки, щоб ваші клієнти могли поділитися ними зі своїми знайомими.

Підсумуємо

Для максимальної ефективності просування варто використати комплексний підхід. Поєднання онлайн та офлайн каналів реклами, створення цінного контенту, розробка програми лояльності та інші стратегії в сукупності дадуть найкращі результати щодо залучення нових клієнтів та зміцнення відносин з наявними пацієнтами.

Однак самостійна реалізація всіх цих ідей може бути важкою для завантаженої медичної практики. Тонкості інтернет-маркетингу, таргетованої реклами, створення контент-стратегії та інших аспектів просування потребують спеціальних знань та досвіду. До ваших послуг команда Wezom. Експерти розроблять індивідуальну стратегію просування саме для вашої стоматологічної клініки з урахуванням її особливостей, цільової аудиторії та бюджету.

Ткаченко Аліна
Про автора
Ткаченко Аліна
Копірайтер
Досвід роботи 10 років
Спеціалізується на створенні корисного та продаючого контенту. Має досвід написання переконливих текстів для реклами, сайтів, блогів та соціальних медіа.
Більше статей від автора
Як вам стаття?
Давайте обговоримо Ваш проєкт
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
Коментарі
(0)
Будьте першими, хто залишить коментар
wezom logo
Залишились питання?
Залиште контактні дані. Наш менеджер зв'яжеться та проконсультує вас.
Підписуйтесь на розсилку Айтижблог
blog subscriber decor image
Бажаєте отримувати цікаві статті?
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.