click fraud detection
734

САЙТИ, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ, МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ

ДІДЖИТАЛІЗУЄМО СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС І КОРПОРАЦІЇ
web-developers
Top Mobile App Developers
Top E-commerce Development Companies
Щасливі клієнти
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО 
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
our
guarantee
ГАРАНТІЇ
ЦІЛКОВИТА 
ЗАЛУЧЕНІСТЬ

Ми переконані, що лише завдяки залученості й спільній роботі над проектом можна досягти великих цілей і отримати ефективні результати, а тому під кожний проект ми формуємо індивідуальну команду. В процесі роботи ми повністю занурюємося в бізнес клієнта, шукаємо й приймаємо тільки ті рішення, які релевантні завданням і бізнес-цілям.

Виходячи з 20-річного досвіду компанії, ми грамотно керуємо процесами, працюємо за спринтами й дотримуємося строків. Після запуску IT-інструменту, ми аналізуємо його вплив на бізнес, допрацьовуємо й супроводжуємо його.

Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Створення й просування сайту від Wezom Company

Однією з найбільш популярних послуг на ринку IT-технологій є створення й просування сайту. Вони здатні позитивно вплинути на діяльність будь-якого бізнес-проекту в інтернеті. Виходячи з численних відгуків, люди, що замовили створення й просування сайтів, ні разу не пожалкували про витрачені кошти. Вони інвестували в майбутнє, яке неподільно пов’язано з інтернетом. Все більше й більше підприємців звертаються за послугами різних агентств і веб-студій, аби замовити створення сайтів у професіоналів.

Успіх проекту залежить від вибору компанії

Розкручування й створення веб-сайтів — навіщо вони потрібні? За таким запитом в пошукових системах спливають сотні варіантів із пропозиціями створити й розкрутити веб-ресурс. Для будь-якого підприємця чи навіть цілої компанії, які бажають представити свій продукт чи послугу всесвітній мережі, виникає одне й те саме питання: чи можливо замовити створення й просування інтернет-сайтів, і якщо так, то як?

В першу чергу, зацікавлені люди починають знайомитися з актуальними пропозиціями. Оголошень, у яких пропонується якісне створення сайтів і їх просування, просто безліч. Дослідивши всі наявні пропозиції, майбутній власник інтернет-ресурсу обирає виконавця. Оскільки пропозицій «розробка сайтів і їх просування» в інтернеті багато, завжди можна знайти оптимальний за ціною варіант. Будьте обережні: висока ціна ще не означає якісне виконання послуг, так само як низька не є показником поганого результату в майбутньому.

У кого замовити розробку й створення сайтів

Замість того, аби гнатися за економією коштів, зверніть увагу на більш важливі показники, від яких залежить розробка й розкручування сайтів. Наприклад, тривалість існування на ринку, репутація компанії, виконані нею роботи. Якщо ви вирішите створити сайт і просувати його в компанії перевіреній часом і зі схвальними відгуками, ви не пошкодуєте. Вам не доведеться платити двічі. Ви будете спокійні: розробка сайту (розкручування в тому числі) буде виконана на найвищому рівні.

Розробка й створення сайту: вимоги до виконавця

Як уже говорилось, розробка сайту й розкручування повинні здійснюватись фахівцями. Переваги замовлення цих послуг в компанії:

 • власний інтернет-ресурс, на який ви можете орієнтуватися під час вибору;
 • зазвичай розробка й розкручування сайтів є пріоритетним заняттям компанії;
 • досвідчені виконавці, які знають, як створити веб-ресурс високої якості;
 • велике портфоліо виконаних робіт (в нашому випадку — більше 1000);
 • вигідна цінова політика;
 • чіткі часові рамки виконання проектів.

Замовляючи створення інтернет-ресурсів і їх просування у Wezom Company, ви можете бути впевнені, що його співробітники створять якісний веб-ресурс. В спільній роботі з IT-компанією є ще одна досить вагома перевага. Після того як були здійснені розробка й розкручування сайтів, ви в будь-який час можете звернутися за техпідтримкою веб-ресурсу до досвідчених спеціалістів.

Професійне створення, розробка й просування сайтів

Про успішну діяльність нашої компанії можуть розповісти власне замовники. Вони залишають позитивні, а інколи захоплені відгуки, які ви можете прочитати тут.

Створення й розкручування сайтів від Wezom Company — це:

 • прийнятна вартість послуг для всіх бажаючих;
 • подальша консультаційна й технічна підтримка клієнтів;
 • великий досвід роботи в сфері IT-технологій;
 • дотримання всіх міжнародних стандартів;
 • можливість контролю замовником всіх етапів;
 • просування в пошукових системах будь-якого веб-ресурсу, який вже існує і який був створений як компанією Wezom, так і будь-якою іншою веб-студією;
 • виправлення співробітниками компанії закладених іншою компанією чи особисто вами помилок під час створення веб-ресурсу;
 • розробка індивідуального плану робіт для кожного клієнта;
 • гарантія якісного виконання послуг.

Перед створенням сайтів чи їх просуванням в інтернеті ми проводимо аудит із замовником: з’ясовуємо головні цілі, задачі, бачення майбутнього сайту й т. д. В нашій компанії здійснюється створення й просування веб-сайтів будь-якої складності: інтернет-магазинів, промо-сторінок, веб-візитівок чи корпоративного веб-ресурсу. Створення й просування веб-ресурсу здійснюється у встановлені строки й з дотриманням всіх стандартів якості. За першою ж вимогою клієнта ми можемо надати інформацію про процес виконання робіт. Аби переконатися в тому, що розробка сайтів у нашій компанії користується попитом, відвідайте розділ «Портфоліо». Там ви знайдете більше 500 успішно виконаних проектів.

Wezom Company була створена в Херсоні на початку 2000 року.

У той час попит на створення сайтів та інші послуги в інтернеті в Україні, а тим паче в нашому регіоні, був зовсім невеликим.
Першим успішним веб-проектом була розробка сайту нашого американського друга. Наступним етапом становлення компанії були декілька років ретельного вивчення веб-технологій і створення сайтів на чистому ентузіазмі. Лише в 2003 році попит на інтернет-проекти дійшов до нашого міста, і ми були до цього готові.

На сьогоднішній день Wezom Company істотно розширила географію своєї діяльності. Тепер наші послуги замовляють у Києві, Херсоні, Миколаєві, а також у багатьох інших містах України. Компанія представляє собою потужну й згуртовану команду веб-спеціалістів. Вони завжди готові взятися за веб-дизайн і створення сайтів будь-якого рівня складності. Програмісти, дизайнери, верстальники, копірайтери, фотографи, перекладачі з великим досвідом роботи загальними зусиллями здійснюють наповнення й просування сайту, аби ви, наші замовники, були задоволені результатом.

Серед наших клієнтів заводи й комбінати, банки й нотаріуси, державні установи й приватні підприємства, газети й журнали, компанії та агентства, пансіонати й магазини як в Херсоні, так і далеко за його межами, наприклад, у Києві, Миколаєві, Харкові, Запоріжжі, Полтаві, Одесі й багатьох інших містах України. Розробка сайту для кожного клієнта виконується згідно з індивідуальним й унікальним підходом. Створення інтернет-ресурсів охоплює аналіз особливостей сфері діяльності клієнта.

Основними перевагами просування й створення сайтів у Wezom Company є:

 • великий та успішний досвід розробки всеможливих проектів;
 • командна робота;
 • прийнятні ціни;
 • стислі строки виконання проектів;
 • конфіденційність, порядність і відповідальність;
 • індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • креативність мислення співробітників;
 • широка географія діяльності;
 • знання англійської мови.

Які вигоди отримують наші клієнти від співробітництва:

 1. Повний пакет послуг: від розробки сайту (регістрація домену й хостингу) до його наповнення й просування в інтернеті.
 2. Якісний веб-ресурс зі зручною для новачків адмін-панеллю, що необхідна для роботи й успішного просування в Google. Клієнт може значно зекономити на розкручуванні сайту, самостійно займаючись його SEO-оптимізацією.
 3. Професійний підхід до діла: консультації, рекомендації, поради спеціалістів допоможуть вам не схибити при створенні свого віртуального офісу.
 4. Послуга «розробка сайту» передбачає здійснення техпідтримки вашого інтернет-ресурсу досвідченими співробітниками компанії.

З кожним роком реклама у всесвітній мережі стає все більш популярною, а тому для успішної діяльності підприємства там просто необхідно мати власний куточок. Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, тоді вам потрібно створення сайту. Радимо також замовити і його просування. Зробити це можна за мінімальним тарифом. По мірі зростання прибутку ви будете модернізувати й покращувати свій веб-ресурс.

Для новачків у бізнесі послуга «Розробка сайту та його просування з нуля» — це справжня знахідка!

У Wezom Company для вас створять інтернет-ресурс одразу зі всім необхідним функціоналом. Спеціалісти Wezom Company допоможуть вам стати відомою та впізнаваною фірмою завдяки просуванню сайту. Наші дизайнери зроблять веб-дизайн вашого ресурсу унікальним і привабливим для потенційних клієнтів.

Не відкладайте успіх на завтра — ми можемо допомогти вам досягти його вже зараз!