Створення-інтернет магазину побутової техніки

Створення-інтернет магазину побутової техніки
bg image

Онлайн інструмент продажу побутової техніки

Важко уявити вид товару, що підходить для продажу в мережі краще за побутову техніку. Товари в цій ніші завжди мають великий попит у будь-якому регіоні. У техніки багато характеристик, покупцям важливо ретельно вивчити всі параметри та аналоги перед покупкою. Вибирати побутовий прилад набагато зручніше в інтернет-магазині, а тому зацікавлених відвідувачів на вашому сайті не бракуватиме. 

Розробка інтернет-магазину побутової техніки потребує не лише професійних навичок програміста, а й знань маркетолога. Тому на кожен проект ми виділяємо окрему команду, що складається зі спеціалістів різних сфер: маркетинг, дизайн, програмування, SEO, тестування та інше.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Інтернет-магазин надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи вам час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований каталог інтернет-магазину, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ ПАРТНЕРІВ

Інтернет-магазин надає можливість залучати партнерів для реалізації товарів за допомогою створення партнерських програм, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажів.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів для широкої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати інтернет-магазин спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якого місця з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збирання та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити специфіку цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш інтернет-магазин доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки інтернет-магазину побутової техніки

Щоб зробити сайт конкурентоспроможним, недостатньо вмілих програмістів та дизайнерів. Потрібен аналітик та маркетолог, які зможуть створити найефективніший спосіб взаємодії сайту з клієнтом. Розробка інтернет-магазину побутової техніки починається саме з роботи маркетологів, які виконують комплексне дослідження споживачів та конкурентів. Також сюди входить:

 1. Створення прототипу. Фахівці проектують майбутній ресурс: промальовують структуру самого сайту та логіку розміщення елементів на сторінках.
 2. Дизайн. Розробляється унікальний дизайн або налаштовується шаблон. Після цього верстальники беруть у роботу відмальовані макети (по кілька на кожну сторінку для різних розширень) та створюють адаптивний дизайн, який коректно зображається на будь-яких пристроях для виходу в мережу.
 3. Програмна частина. Ведуться технічні роботи над сайтом.
 4. Підготовка до просування. У цій стадії відбувається SEO на етапі розробки. А саме: формування СЯ та структури, налаштування індексації, перелінкування, унікальність метатегів та інше.
 5. Тестування та техпідтримка. Тестувальники виявляють баги в готовому інтернет-магазині, якщо їх немає, сайт розміщують на сервері та реєструють у пошукових системах. Після цього команда техпідтримки займається обслуговуванням сайту, а також усуває помилки у роботі, якщо вони виникли.

Магазин уже під час розробки слід готувати до просування. Таким чином ви втратите набагато менше часу, чекаючи, поки Google проіндексує ваш сайт.

Вартість створення

Створення інтернет-магазинів побутової техніки оцінюється за двома основними параметрами:

 • кількість годин, необхідних спеціалістам на роботу;
 • вартість однієї години.

Але кожен із них залежить від багатьох інших факторів:

 • складність робіт;
 • розмір магазину;
 • функціонал сайту;
 • мови програмування, яку потрібно використовувати.

Тому точно сказати вартість розробки можливо лише після того, як буде сформовано план робіт. Але приблизну вартість вашого проекту наші фахівці можуть розрахувати під час безплатної консультації. Для цього достатньо просто залишити заявку на сайті.

Відгуки клієнтів

Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Чому розробку інтернет-магазину з продажу побутової техніки замовляють у WEZOM?
Створення інтернет-магазину побутової техніки потребує не лише навичок програміста, але й знань маркетолога. Тому на кожен проект WEZOM виділяє окрему команду зі спеціалістів у різних сферах: програмування, маркетинг, дизайн, SEO, тестування та інші. Завдяки цьому підходу компанія створює дійсно прибуткові інтернет-магазини, приклади яких можна побачити у портфоліо.

02.
З чого почати розробку інтернет-магазину з продажу побутової техніки?
Створення інтернет-магазину слід починати з вибору команди розробки. Адже саме від неї залежить, чи до початку розробки буде виконано маркетингові дослідження ринку, аналіз стратегії конкурентів, визначення цільової аудиторії та складання стратегії успішного запуску проекту. Без цих етапів подальша розробка інтернет-магазину може виявитися марнуванням грошей та часу.

03.
Чому розробка індивідуального сайту дорога?
Ціна індивідуальної розробки вища, оскільки вона створюється професіоналами з нуля, випливаючи з конкретних побажань клієнта. Це дозволяє сайту виділятися на тлі конкурентів, залучати покупців та максимально відповідати вимогам бізнесу. І хоча вартість такої розробки буде відносно високою, вона швидко окупається завдяки залученню нових покупців.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.