Створення-інтернет магазину побутової техніки

Онлайн інструмент продажу побутової техніки

Важко уявити вид товару, що підходить для продажу в мережі краще за побутову техніку. Товари в цій ніші завжди мають великий попит у будь-якому регіоні. У техніки багато характеристик, покупцям важливо ретельно вивчити всі параметри та аналоги перед покупкою. Вибирати побутовий прилад набагато зручніше в інтернет-магазині, а тому зацікавлених відвідувачів на вашому сайті не бракуватиме. 

Розробка інтернет-магазину побутової техніки потребує не лише професійних навичок програміста, а й знань маркетолога. Тому на кожен проект ми виділяємо окрему команду, що складається зі спеціалістів різних сфер: маркетинг, дизайн, програмування, SEO, тестування та інше.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ
Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Інтернет-магазин надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи вам час.
ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ
Маючи добре структурований каталог інтернет-магазину, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.
ЗАЛУЧАТИ ПАРТНЕРІВ
Інтернет-магазин надає можливість залучати партнерів для реалізації товарів за допомогою створення партнерських програм, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажів.
РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ
Забезпечення доступності ваших товарів для широкої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати інтернет-магазин спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якого місця з доступом до Інтернету.
ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
Збирання та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити специфіку цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.
БУТИ ДОСТУПНИМ
Ваш інтернет-магазин доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки інтернет-магазину побутової техніки

Щоб зробити сайт конкурентоспроможним, недостатньо вмілих програмістів та дизайнерів. Потрібен аналітик та маркетолог, які зможуть створити найефективніший спосіб взаємодії сайту з клієнтом. Розробка інтернет-магазину побутової техніки починається саме з роботи маркетологів, які виконують комплексне дослідження споживачів та конкурентів. Також сюди входить:

 1. Створення прототипу. Фахівці проектують майбутній ресурс: промальовують структуру самого сайту та логіку розміщення елементів на сторінках.
 2. Дизайн. Розробляється унікальний дизайн або налаштовується шаблон. Після цього верстальники беруть у роботу відмальовані макети (по кілька на кожну сторінку для різних розширень) та створюють адаптивний дизайн, який коректно зображається на будь-яких пристроях для виходу в мережу.
 3. Програмна частина. Ведуться технічні роботи над сайтом.
 4. Підготовка до просування. У цій стадії відбувається SEO на етапі розробки. А саме: формування СЯ та структури, налаштування індексації, перелінкування, унікальність метатегів та інше.
 5. Тестування та техпідтримка. Тестувальники виявляють баги в готовому інтернет-магазині, якщо їх немає, сайт розміщують на сервері та реєструють у пошукових системах. Після цього команда техпідтримки займається обслуговуванням сайту, а також усуває помилки у роботі, якщо вони виникли.

Магазин уже під час розробки слід готувати до просування. Таким чином ви втратите набагато менше часу, чекаючи, поки Google проіндексує ваш сайт.

Вартість створення

Створення інтернет-магазинів побутової техніки оцінюється за двома основними параметрами:

 • кількість годин, необхідних спеціалістам на роботу;
 • вартість однієї години.

Але кожен із них залежить від багатьох інших факторів:

 • складність робіт;
 • розмір магазину;
 • функціонал сайту;
 • мови програмування, яку потрібно використовувати.

Тому точно сказати вартість розробки можливо лише після того, як буде сформовано план робіт. Але приблизну вартість вашого проекту наші фахівці можуть розрахувати під час безплатної консультації. Для цього достатньо просто залишити заявку на сайті.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Чому розробку інтернет-магазину з продажу побутової техніки замовляють у WEZOM?
Створення інтернет-магазину побутової техніки потребує не лише навичок програміста, але й знань маркетолога. Тому на кожен проект WEZOM виділяє окрему команду зі спеціалістів у різних сферах: програмування, маркетинг, дизайн, SEO, тестування та інші. Завдяки цьому підходу компанія створює дійсно прибуткові інтернет-магазини, приклади яких можна побачити у портфоліо.

02.
З чого почати розробку інтернет-магазину з продажу побутової техніки?
Створення інтернет-магазину слід починати з вибору команди розробки. Адже саме від неї залежить, чи до початку розробки буде виконано маркетингові дослідження ринку, аналіз стратегії конкурентів, визначення цільової аудиторії та складання стратегії успішного запуску проекту. Без цих етапів подальша розробка інтернет-магазину може виявитися марнуванням грошей та часу.

03.
Чому розробка індивідуального сайту дорога?
Ціна індивідуальної розробки вища, оскільки вона створюється професіоналами з нуля, випливаючи з конкретних побажань клієнта. Це дозволяє сайту виділятися на тлі конкурентів, залучати покупців та максимально відповідати вимогам бізнесу. І хоча вартість такої розробки буде відносно високою, вона швидко окупається завдяки залученню нових покупців.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.