0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Створення інтернет магазину побутової техніки

Wezom company пропонує індивідуальний підхід до розробки вашого інтернет магазину побутової техніки, UI/UX, унікальний дизайн із використанням сучасних веб-технологій.

Онлайн інструмент продажу побутової техніки

Важко уявити вид товару, що підходить для продажу в мережі краще, ніж побутова техніка. Товари в цій ніші завжди мають великий попит у будь-якому регіоні. У техніки багато характеристик, покупцям важливо ретельно вивчити всі параметри та аналоги перед покупкою. Вибирати побутовий прилад набагато зручніше в інтернет-магазині, а тому браку зацікавлених відвідувачів на сайті у вас не буде. 

Основна складність при створенні інтернет-магазину побутової техніки – висока конкуренція. Щоб магазин ефективно продавав, він має на голову перевершувати будь-які сайти аналоги у своїй ніші чи регіоні.

Відкриття інтернет-магазину техніки та електроніки

Розробка інтернет-магазину побутової техніки потребує не лише професійних навичок програміста, а й умінь маркетолога. Тому на кожен проект ми виділяємо окрему команду, що складається зі спеціалістів різних сфер: маркетинг, дизайн, програмування, SEO, тестування та ін.

Завдяки такому підходу нам вдається створювати по-справжньому прибуткові інтернет-магазини, побачити які ви можете у нашому портфоліо.

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Етапи розробки інтернет-магазину побутової техніки

Щоб зробити сайт конкурентоспроможним, недостатньо вмілих програмістів та дизайнерів. Потрібен аналітик і маркетолог, які зможуть створити найбільш ефективний спосіб взаємодії сайту з клієнтом. Розробка інтернет-магазину побутової техніки починається саме з роботи маркетологів, які проводять комплексне дослідження споживачів та конкурентів. Також сюди входить:

 1. Створення прототипу. Фахівці проектують майбутній ресурс: промальовують структуру самого сайту та логіку розміщення елементів на сторінках.
 2. Дизайн. Розробляється унікальний дизайн або налаштовується шаблон. Після цього верстальники беруть у роботу відмальовані макети (по кілька на кожну сторінку для різних розширень) та створюють адаптивний дизайн, який коректно відображається на будь-яких пристроях для виходу в мережу.
 3. Програмна частина. Ведуться технічні роботи над сайтом.
 4. Підготовка до просування. У цій стадії відбувається SEO на етапі розробки. А саме: формування СЯ та структури, налаштування індексації, перелінкування, унікальність метатегів та ін.
 5. Тестування та техпідтримка. Тестувальники шукають баги в готовому інтернет-магазині, якщо їх немає, сайт розміщують на сервері та реєструють у пошукових системах. Після цього команда техпідтримки займається обслуговуванням сайту, а також усуває помилки у роботі, якщо вони виникли.

Магазин уже під час розробки слід готувати до просування. Таким чином ви втратите набагато менше часу, чекаючи, поки Google проіндексує ваш сайт.

Вартість створення

Створення інтернет-магазинів побутової техніки оцінюється за двома основними параметрами:

 • кількість годин, необхідних спеціалістам на роботу;
 • вартість однієї години.

Але кожен із них залежить від багатьох інших факторів:

 • складність робіт;
 • розмір магазину;
 • функціонал сайту;
 • мови програмування, які потрібно використовувати.

Тому точно сказати вартість розробки можливо тільки після того, як буде сформовано план робіт. Але приблизну вартість вашого проекту наші фахівці можуть розрахувати під час безкоштовної консультації. Для цього достатньо просто залишити заявку на сайті.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором