Гузенко Сергій
Гузенко Сергій
CEO&founder WEZOM
27.07.2023

TOP USA Awards: данина поваги українсько-американському підприємництву

Гузенко Сергій
Гузенко Сергій
CEO&founder WEZOM
27.07.2023
27.07.2023
5.0
5876
0

У США пройшла церемонія нагородження TOP USA Awards - і це був надзвичайний вечір! Подія стала тріумфом, відзначилася пам’ятними моментами, винятковими талантами та почуттям єдності. Сергій Гузенко, наш CEO, отримав почесну нагороду “ТОП-100 американських підприємців українського походження”. Це досягнення викликає у нас почуття гордості, ми цінуємо визнання нашого значного внеску в американський бізнес-сектор.

Наприкінці церемонії ми привітали наших спонсорів, партнерів та чудову команду, яка невпинно працювала, щоб втілити цю подію в життя. Благодійний аукціон, який організатори провели на підтримку України, засвідчив добросердечність учасників церемонії, а пожертва у 50% суми від продажу квитків на волонтерські потреби ще більше зміцнила зв’язок між нашою спільнотою та батьківщиною.

Організатори проведення церемонії TOP USA Awards

У жвавому районі Манхеттену 22 липня відбулася надзвичайна подія. Йдеться про церемонію вручення премії “TOP USA Awards”, яка відбулася В США, маючи на меті відзначити досягнення підприємців українського походження, які залишили помітний слід в американському бізнес-середовищі. Створений на основі успішного українського заходу “TOP.UA”, цей вечір став незабутнім завдяки своїй атмосфері свята та натхнення.

Рушійною силою “TOP USA Awards” виступив незабутній дует Тараса Лавровського та Діани Хетун. Проживши два роки в Україні та спостерігаючи за тріумфами відомих українських підприємців у різних галузях, вони прийняли сміливе рішення перенести свій захід до Сполучених Штатів. Під час військових дій в Україні вони принесли свою ініціативу до Америки, висвітлюючи історії успіху американських підприємців українського походження.

У центрі уваги: Сергій Гузенко та WEZOM

Одним зі спеціальних гостей заходу став Сергій Гузенко, енергійний власник та СЕО компанії WEZOM. Завдяки чіткому лідерству Гузенка WEZOM став відомим гравцем у сфері розробки програмного забезпечення, співпрацюючи з такими галузями, як логістика, нафтогазова промисловість, транспортні перевезення, нерухомість та онлайн-комерція.

Протягом 23 років, компанія під керівництвом Гузенка успішно реалізувала понад 3500 проектів для широкого кола клієнтів, від середнього бізнесу до великих корпорацій, таких як John Deere, Aptive, Cooper & Hunter, Toyota Material та багатьох інших. Численні професійні нагороди та сертифікати компанії підкреслюють її досягнення як найкращої фірми з веб-розробки в Сполучених Штатах, де вона увійшла до переліку 138 найкращих компаній. Внесок Гузенка до індустрії розробки зробив його гідним лауреатом цього заходу.

Коли 23 роки тому мій партнер запропонував роботу в галузі ІТ – я не міг й подумати, що у 2023 році ми отримаємо нагороду ТОП-100 американських підприємців українського походження! Проте це не моя заслуга, це більше заслуга колективу! Я дякую кожному співробітнику WEZOM, адже вони мегакруті та неперевершені!” - Сергій Гузенко, CEO WEZOM

Видовищно: урочиста церемонія вручення нагород TOP USA Awards

Церемонія нагородження відбулася 22 липня за відомою адресою Cipriani 25 Broadway – це в самому центрі Манхеттену, у Нью-Йорку. Це всесвітньо відоме місце стало ідеальною сценою для врочистого заходу. Ведучими церемонії стали діячі українського шоу-бізнесу – Юрій Горбунов та Катерина Осадча. Особливими гостями вечора також стали співачка Тіна Кароль, шеф-кухар Євген Клопотенко, голлівудські акторки Мелора Гардін ("Офіс") та Наташа Генстридж ("9 ярдів").

Сторінки тріумфу: Книга 100 історій успіху

Також на заході відбулася особлива подія – презентація книги про неймовірні історії успіху 100 визначних бізнесменів, які відзначилися як провідні українсько-американські підприємці. Ця книга є даниною їх непохитній відданості, креативному мисленню та незламності. Це визнання їх теперішніх досягнень та джерело натхнення для підприємців майбутнього.

Величезне значення нагороди TOP USA Awards

"TOP USA Awards" - це не просто формальна подія; це платформа, де українські підприємці можуть зібратися разом, щоб поділитися своїми історіями успіху та надихнути інших. Цей захід ставить на меті підкреслити неймовірні можливості, які пропонує американський ринок, та відзначити підприємницький дух українських американців.

Ми були надзвичайно раді цьому неймовірному вечору, оскільки він нагадав, як підприємницький дух змінює наше життя і як такі люди, як Сергій Гузенко та інші, впливають на світ своїми ідеями. Церемонія “TOP USA Awards” стала незабутньою, вона відзначила важливу віху в поступі українських підприємців у Сполучених Штатах.

Як вам стаття?
5.0
Проголосувало: 1
Давайте обговоримо Ваш проєкт
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
Коментарі
(0)
Будьте першими, хто залишить коментар
wezom logo
Залишились питання?
Залиште контактні дані. Наш менеджер зв'яжеться та проконсультує вас.
Підписуйтесь на розсилку Айтижблог
blog subscriber decor image
Бажаєте отримувати цікаві статті?
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.