Для багатьох програмування — це незрозуміла та складна наука, а більшість термінів, здається, ніколи не здолати. Один із таких термінів може бути фреймворк для сайту .
Що це за складне слово, і що воно означає?
Фреймворк - просто про складне
Фреймворк з англійської перекладатиметься як «структура», «каркас». Іншими словами, це набір інструментів, що полегшують створення продуктів: web-сервісів, сайтів, десктопних та мобільних додатків. Під інструментами маються на увазі файли, які складаються з підпрограм, функцій та об'єктів, що використовуються програмістами у своїй роботі.
Якщо сказати ще простіше, фреймворк — це якесь робоче середовище, що допомагає програмісту якісно та швидко створити продукт. Як правило, фреймворк для створення сайту має лише базові модулі, а специфічні компоненти розробник реалізує на їх основі.
Можливості Angular
Angular складається з компонентів, що відповідають за зовнішній вигляд та взаємодію користувача. Їхня суть полягає в поділі інтерфейсів користувачів на елементи.
До функціональних можливостей angular відносять :
- Двостороннє зв'язування , яке дозволяє змінювати дані в одному елементі інтерфейсу при зміні елементів в іншому. Web додаток на angular має шаблони, маршрутизацію.
- Реактивні програми . Саме з появою angular можна швидко створити необхідні програми. Вони функціонують без необхідності перезавантаження і моментально з'являються, коли ви переходите на нову сторінку. Робота з користувачами здійснюється асинхронно, до того ж у фоновому інтерфейсі, що покращує роботу та забезпечує комфортне користування.
- Директиви . За допомогою їх розробник може описати елементи та збільшити HTML. Angular сайти містять лише базовий асортимент директив. Директиви можна розширити за допомогою особистих напрацювань. Власноруч створені директиви можна використовувати й інших додатках.
- Відкладене завантаження . Ця функція забезпечує додаток лише тим, що потрібно для цієї сторінки.
- Швидкий рендеринг . Завдяки застосуванню технології shadow DOM перемальовка працює вчетверо швидше, ніж у попередній версії.
- Матеріальний дизайн . Angular Material має чудовий вигляд та легкий у застосуванні.
Створення сайту на angular - плюси та мінуси
Більшість програмістів створюють сайти на angular, адже вони цінують низку незаперечних переваг, а саме:
- Надійність . Angular славиться своїм величезним співтовариством. У ньому присутні розробники та ті, хто здійснює покращення для системи (відкритий код). Компанія також відома своїми зборами, що функціонують по всьому світу. Для клієнтів тут є гарні умови, а дизайнери знайдуть безліч посібників, у тому числі й онлайн.
- Коди більш прості та легкі для вивчення.
- Опора на Google . Програма має значне спонсорство від Google, що гарантує підтримку роботи із сильною кодовою базою.
- Наявність шаблону MVC . Система складається з композиційного налаштування програмування MVC, проте не відповідає вбудованим критеріям. Під MVS розуміють конструкційний шаблон, що описує спосіб побудови структури докладання, області відповідальності та взаємодії всіх елементів у цій формі. Завдяки цій схемі поділу параметрів програми на три компоненти (модель, уявлення, контролер) модифікація кожного компонента здійснюється незалежно від інших.
- Економить час . Створення сайту на angular допомагає пристойно заощадити час. При використанні коректної системи структура стає ідеальним майданчиком для отримання великих додатків.
- Покращений фреймворк . Найбільш сучасний фреймворк, ніж angular js.
- TypeScript . Існує можливість написання строго типізованого коду. На думку програмістів, писати код в IDE (під IDE розуміють середовище розробки, якийсь текстовий редактор, що забезпечує написання кількома або однією мовою програмування; програма зручна тим, що виконує відразу кілька функцій: готує робоче середовище та спрощує роботу з кодом) стало приємніше і зручніше завдяки правильній роботі автодоповнення, можливість перегляду документації методу, не залишаючи контекст коду. Код тепер самодокументований.
- Edge з модулями пропонує додаток для здійснення кадрування за допомогою незалежних модулів.
- Функції . Додаток має безліч різних функцій, причому взаємозалежних.
- Простий доступ . Можливість отримання інформації безпосередньо, а чи не від третіх осіб.
Безумовно, програма angular має і недоліки, до яких відносять :
- Складна мова програмування.
- Можливість виникнення помилок під час міграції між версіями.
Підсумовуючи, хочеться відзначити, що на сьогоднішній день angular вважається одним з найбільш популярних фреймворків для створення односторінкових додатків, головним чином завдяки швидкому написанню коду, тестуванню, двосторонній прив'язці даних і найбільшому співтовариству розробників.
Безумовно, не варто чекати на легку роботу з цим додатком, проте безліч створених проектів говорять про успішність застосування angular.