Розробка інтернет-магазину косметики

Розробка інтернет-магазину косметики
bg image

Інвестиції в ефективність web-ресурсу

В онлайн-продажі косметики та парфумерії важливу роль відіграє візуальна складова. Такі ресурси розраховані переважно на жіночу аудиторію, а цей сегмент покупців дуже вимогливий до зовнішнього вигляду. До того ж продаючи товари для краси та здоров'я, сайт має виглядати відповідно: привабливо, доречно, сучасно. Важливу роль в онлайн-продажі косметики відіграє інтуїтивно зрозуміла навігація на сайті, яка дозволяє купувати товари швидко та легко. Якщо ви вирішили створити інтернет-магазин косметики, то успішність проекту залежатиме від його привабливого дизайну та зручного функціоналу.

Для створення інтернет-магазину косметики найкраще підійде унікальний дизайн, виконаний у фірмовому стилі вашої компанії. Це дозволить справити гарне враження на відвідувачів вже у перші секунди знайомства. Тому весь дизайн майбутнього онлайн-магазину має створюватися з урахуванням специфіки косметичного ринку та його нинішніх трендів. Також для утримання потенційних клієнтів на сайті ідеальним буде чітко структурований каталог товарів з інтуїтивно зрозумілим пошуком. Це дозволить новому ресурсу виділятися серед інших інтернет-магазинів косметики на ринку. ІТ-розробка дозволить вашому бізнесу працювати цілодобово та без вихідних, збільшуючи продажі та, як наслідок, ваш прибуток.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Інтернет-магазин косметики надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи вам час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований каталог інтернет-магазину косметики, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ ПАРТНЕРІВ

Інтернет-магазин надає можливість залучати партнерів для реалізації товарів за допомогою створення партнерських програм, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажів.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів для широкої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати інтернет-магазин спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якої локації з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збирання та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш інтернет-магазин косметики доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки інтернет-магазину косметики

Етапи робіт над інтернет-магазином косметики, на перший погляд, не відрізняються від створення будь-якого іншого онлайн магазину:

  • збирання та аналіз даних;
  • малювання дизайну;
  • програмна частина;
  • підтримка та просування.

Але існує низка особливостей. Про важливість зовнішнього вигляду ми вже згадали, але варто розуміти, що дизайн має бути не лише привабливим, але й зручним. Для цього необхідно розташовувати контент та елементи інтерфейсу відповідно до норм юзабіліті.

Особливу увагу слід приділити структурі. Від того, наскільки зрозумілою буде структура магазину, залежить зручність навігації на ньому. Користувач не придбає товар, якщо його складно знайти. Також структура впливає на SEO, необхідно правильно розподілити посадкові сторінки на сайті, щоб надалі підвищити його видимість у пошукових системах.

Вартість створення інтернет-магазину косметики

Ціна створення сайту для продажу косметики формується індивідуально. На неї впливає загальний обсяг робіт, складність розробки та час, необхідний фахівцям. Зазвичай орієнтовну вартість фахівці можуть назвати вже на етапі узгодження.

Ціна на індивідуальну розробку вища, але і якість такого інтернет-магазину буде кращою. Тут не використовують готових шаблонних рішень, дизайн та функціонал сайту створюються з нуля. Це дозволяє не лише забезпечити привабливий зовнішній вигляд, а й оптимізувати сайт технічно:

  • скоротити час завантаження сторінок;
  • провести технічну оптимізацію для пошукових систем;
  • створити зручну панель для адміністрування.

Такі сайти простіше просувати, користувачі охочіше здійснюють на них покупки та проводять більше часу, а пошукові системи вище ранжують їхні сторінки через відсутність технічних помилок та завдяки якісним поведінковим факторам.

Якщо ви хочете визначити вартість для власного проекту, можете звернутися до наших спеціалістів за номером, який є на сайті. Ми проведемо безплатну консультацію й відповімо на запитання, які вас цікавлять.

Що отримує замовник

Результат створення сайту з продажу косметики – робочий, наповнений контентом та розміщений на хостингу інтернет-магазин. Протягом кількох місяців після розробки наші спеціалісти проводять безплатну техпідтримку ресурсу. Також ми навчаємо клієнтів керувати сайтом: редагувати контент на сторінках та розміщувати новий, працювати з аналітикою та збиранням статистики.

Після завершення робіт над інтернет-магазином косметики починається його розвиток: просування в пошуку та соцмережах, налаштування рекламних кампаній тощо. Це дозволяє вам не гаяти часу та отримувати продажі одразу після запуску сайту.

Відгуки клієнтів

Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Чим інтернет-магазин косметики відрізняється від інших?
В онлайн-торгівлі косметикою важлива візуальна складова. Все розраховане на жіночу аудиторію, а цей сегмент споживачів вимогливий до зовнішнього вигляду. Це стосується як товарів, так і сайту, на якому вони продаються. Тому, якщо ви вирішили створити інтернет-магазин косметики, його успішність на ринку залежатиме від його привабливого вигляду та інтуїтивно зрозумілого функціоналу.

02.
Як автоматизувати роботу магазину косметики?
Роботу інтернет-магазину можна автоматизувати за допомогою індивідуальних інструментів, підключення платіжних систем та інших сервісів, які допоможуть звільнити співробітників компанії від виконання рутинних процесів. Незайвим виявиться й інтуїтивно зрозумілий функціонал та продуманий каталог товарів – це допоможе клієнтам самим знаходити необхідну інформацію.

03.
Створення інтернет-магазину косметики від Wezom, чому ми?
Для створення інтернет-магазину косметики потрібні зусилля не лише програмістів, а й дизайнерів з маркетологами. Такі команди професійних фахівців може виділити лише компанія з великим досвідом роботи у розробці. Подібний підхід дозволяє WEZOM створювати якісні та ефективні інтернет-магазини, кейси розробки яких можна побачити у портфоліо компанії.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.