Антикварний інтернет-магазин: кейс SEO-просування

SEO
Вивели магазин на позиції лідера ніші, збільшили відвідуваність за місяць з 4 тис. до 55 тис.
Анамнез
Антикварний інтернет-магазин

Компанія працює по Україні та країнам СНД. Займається скупкою та продажем антикваріату, а також надає комплекс супутніх послуг: оцінювання, реставрацію, перевірку на справжність, формування колекцій. Для поліпшення клієнтського сервісу був створений багатофункціональний сайт.

Цілі та завдання

Залучення цільового трафіку на сайт із пошукових систем і збільшення кількості замовлень.

Стратегія

01/
Аналіз конкурентів й аудит сайту.
02/
Збір СЯ і робота над контентом.
03/
Технічна оптимізація.
04/
Зовнішня оптимізація.

Хід робіт

01/
Виконали аудит
Досліджували сайти конкурентів у ніші бізнесу. Виділили основних суперників, провели порівняльний аналіз таких параметрів їхніх сайтів: семантика, контент, структура, посилальний профіль. Додатково досліджували вебресурс клієнта, виділили слабкі сторони та точки зростання. На підставі отриманих результатів вирішили зробити основний упор на розширення семантики.
02/
Оптимізували контент
Зібрали семантику та створили ТЗ для авторів з урахуванням параметрів статей із топ-3 видачі: обсягу, водності, щільності ключів та ін. Основні зусилля доклали в роботі над розділом «Скупка антикваріату», наповнили його лонгридами (до 8-10 тис. знаків). Опрацювали окремі сторінки товарів. Наповнили унікальним та інформативним контентом.
03/
Виконали технічну оптимізацію
Роботи над усуненням недопрацювань і помилок були зроблені ще в перший місяць і тривали протягом усього часу просування. Регулярно робився експрес-аналіз ресурсу, виконувалися різні доопрацювання, як-от, наприклад, додавання фільтрів на вебсторінки з товарами, оптимізація контенту.
04/
Роботи з зовнішньої оптимізації
Потужний посилальний профіль — одна з основних умов для успішного просування. З перших місяців проводили роботи з нарощування посилальної маси. Сайти-донори відбирали на основі результатів детального аудиту, досліджували такі параметри, як активність відвідувань, релевантність, авторитет і позиції у видачі. Провели роботу над заміною неактуальних посилань, використовуючи ресурси з високим PageRank-показником.
Коментар від фахівця
Ерік Клюєв
Head of SEO
«Співпраця з цим проєктом у нас триває з 2015 року. За цей період ми неодноразово змінювали підходи та стратегію, щоб домагатися позитивних результатів просування, незалежно від змін в алгоритмах ранжування пошукових систем. Результати, яких ми досягали й досягаємо зараз, підтверджують правильність усіх вжитих заходів та ефективність роботи нашої команди».

Результати

PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
Results
Результати
Сайт став лідером ніші
За час співпраці ми вивели ресурс на топову позицію видачі й обійшли основних конкурентів. Динаміка пошукового трафіку активно зростає.
Піднялося охоплення ключових фраз
За цим показником домінуємо над основними конкурентами. Зайняли провідні позиції за високочастотними запитами. Охоплення ключів, у порівнянні з конкурентами, стало вище в 4-5 разів.
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.