click fraud detection

ВЕБ-ДИЗАЙН

НЕ ПРОСТО ЗОБРАЖЕННЯ, А ЗРУЧНИЙ І ЗРОЗУМІЛИЙ ІНТЕРФЕЙС ІЗ УНІКАЛЬНИМ І ОРИГІНАЛЬНИМ ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Міжнародні 
нагороди за дизайн
Нас було нагороджено найбільш відомими й престижними нагородами цифрової індустрії
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та враховуємо всі їхні побажання. Наші рішення допомагають розвиватися бізнесу будь-якого напрямку
web case
ЖК «SPASSKY»
Website
web case
PALLET EXPORT
Website
web case
Osis
Website
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ 
WEB-ДИЗАЙНУ
Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного пропрацювання кожної деталі.
ВЕБ-ДИЗАЙН БУДЕ ІДЕАЛЬНИМ РІШЕННЯМ
ЯКЩО НЕОБХІДНО
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Перше, що бачить новий відвідувач сайту - його дизайн. Від якості візуального оформлення залежить, перше враження, яке ви справите на потенційного клієнта або партнера, який бачить ваш ресурс. Саме тому веб-дизайн сайту - один з найбільш важливих аспектів у розробці.

Але не варто вважати, що у web-дизайн сайту тільки одне завдання - забезпечити привабливий зовнішній вигляд. Від нього залежить також зручність ресурсу, його конверсія і безліч інших важливих параметрів про які ми розповімо далі.

Web-дизайн сайту: основні функції

Дизайну сайту набагато важливіше, ніж може здатися на перший погляд. Розглянемо основні функції, які він виконує.

 1. Завойовує довіру. Отже, в першу чергу дизайн впливає на перші оціночні судження про вашому сайті. Якщо оформлення завоювало довіру користувача, то він продовжить роботу з ресурсом. Якщо ж ні - це може стати причиною відходу.
 2. Спрощує роботу з сайтом. Не менш важливе завдання дизайнера - забезпечити зручний інтерфейс веб-ресурсу. Для цього він керується нормами юзабіліті і розміщує елементи на сторінці таким чином, щоб максимально спростити користувачеві взаємодія.
 3. Адаптивність. На сьогоднішній день існує безліч пристроїв для виходу в мережу: телефони, ПК, планшети тощо. Необхідно зробити так, щоб сайт було зручно переглядати на кожному з них. Це також завдання дизайну, який повинен бути адаптивним - підходити для будь-яких розмірів екрану і браузерів.
 4. Допомагає утримати увагу користувача. За допомогою зору мозок людини сприймає не менше 80% інформації. За допомогою вміло створеного візуального оформлення сторінки ви можете привернути увагу її відвідувача: акцентувати важливі елементи, розставляти інформацію таким чином, щоб відвідувач сприймав інформацію в тій послідовності, в якій йому вона буде найбільш цікава. Це властивість дуже важливо для односторінкових ресурсів: Лендінзі і сайтів-візиток, так як кількість контенту в них обмежена і важливо, щоб відвідувач прочитав все.
 5. Формує імідж. Якщо ви хочете справити хороше враження на інтернет-користувачів, якісний дизайн обов'язковий. Веб-ресурс презентує ваш бренд. Від того, як він буде виглядати, залежить думка всіх його відвідувачів.
 6. Дозволяє краще вас запам'ятати. Більшість веб-ресурсів використовують шаблонний дизайн для оформлення. Безумовно, у цього такого варіанту є деякі переваги: дешевизна, простота в розробці, але якщо побував на одному з них - побував на всіх. Тому унікальний дизайн, створений з урахуванням фірмового стилю бренду, буде набагато простіше запам'ятати.

При розробці дизайну сайту дуже важливо врахувати кожну з цих завдань.

Розробка дизайну сайту: етапи

дослідження

Цей етап можна назвати найбільш важливим, так як він закладає фундамент для всіх подальших робіт. У процесі дослідження вивчають:

 • цільову аудиторію;
 • конкурентів;
 • особливості брендового стилю.

Аналіз ЦА дозволяє визначити переваги користувачів сайту, створити інтерфейс, який буде максимально привабливим і зручним.

Конкурентний аналіз спрямований на вивчення аналогів вашого ресурсу. Які особливості загальноприйняті у вашій ніші? Слідувати чи таким нормам? Що пропонують конкуренти? Як перевершити їх?

Крім цього важливо дотримуватися єдиний стиль візуального оформлення бренду. Тому дизайнери вивчають або розробляють фірмовий стиль, який дозволяє краще вас запам'ятати.

прототип

Наступна стадія - створення прототипу ресурсу. Від неї на 90% залежить зручність інтерфейсу, так як фахівці визначають розташування різних елементів на сторінці. Контент, форми захоплення, кнопки, елементи оформлення - то, як їх розмістять на сторінці, впливає на юзабіліті сайту, а значить, на його ефективність.

Також дизайн-проект сайту дозволяє наочно продемонструвати роботу майбутнього ресурсу. З його допомогою клієнт може заздалегідь внести правки, затвердити або змінити деякі елементи. Так ви можете заощадити набагато більше часу на доопрацювання і узгодження, ніж пішло на створення прототипу.

контент

Контент - це не тільки текст, але також відео, зображення, анімації і т. Д. Все, що пов'язано з візуальним контентом - робота дизайнера. Це важливий етап, що впливає на швидкодію і поведінкові чинники. Чим більше доречних фото і відео - тим цікавіше сайт для користувача. Але якщо їх занадто багато, то вони уповільнюють роботу сайту, що негативно позначається на його ефективності. Тому завдання фахівця - знайти золоту середину.

оформлення

Фінальний етап - зведення до єдиного зовнішнім виглядом. У кожного типу сторінки своя структура і елементи. Але у користувача не повинно виникнути відчуття, ніби він потрапив на інший ресурс. Однаковий стиль оформлення дозволяє зробити сайт більш цілісним, виробити в розумі користувача асоціацію з вашим брендом.

Якщо ж до того, як замовити web-дизайн ви не замислювалися про фірмовому стилі свого підприємства, фахівці можуть розробити його.

Замовити створення дизайну сайту

У кожного виду ресурсу є свої особливості, які потрібно врахувати. Розглянемо основні з них докладніше.

Дизайн корпоративного сайту

Такий вид сайтів, як правило, багатофункціональний і розрахований на кілька типів ЦА:

 • клієнти;
 • співробітники;
 • партнери.

Слід врахувати особливості і переваги кожного з них. В першу чергу важливо продемонструвати статусність корпоративного сайту. Показати, що ви не один з багатьох, а унікальна компанія.

Дизайн односторінник

Landing Page і сайти-візитки - це односторінкові ресурси з простим функціоналом і обмеженою кількістю контенту (через їх розмірів). А тому дизайн тут грає ключову роль. Він утримує увагу, викликає інтерес, формує думку про компанію або презентованому товар.

Дизайн сайту інтернет магазину

В інтернет-магазинах на перший план виходить функціональність. Користувачі приходять сюди за покупками, а тому вся увага слід сконцентрувати на них:

 • додати фотогалерею з оптимізованими зображеннями для кожного товару;
 • виділяти кольором і інтерактивними підказками кнопки «купити», «замовити», «додати в корзину».
 • розташовувати найбільш важливу інформацію (вартість, опис, характеристики, умови замовлення) там, де її швидше за все можна побачити.

Дизайн web-сайту для торгівлі безпосередньо впливає на кількість покупців.

Особливості індивідуального дизайну сайту

Послуги веб-дизайну передбачають створення оформлення з нуля. Його розробляють під конкретні бізнес-цілі замовника, він створюється з урахуванням переваг цільової аудиторії і функціоналу сайту. Якщо фахівці використовують шаблон, це не індивідуальний дизайн.

Такий ресурс виконує ключове завдання: продавати, презентувати, утримувати увагу, ділитися інформацією або ін. Для цього фахівці можуть навіть розширити можливості користувача, за допомогою інтерактивних елементів. Так в інтернет-магазині часто використовують 3D-конструктори, щоб продемонструвати різні варіанти кольору і матеріалів для товару, наприклад, меблів, вікон, біжутерії та ін.

Створення зручності і комфорту користування

Сайт є не просто набором картинок з текстом на сторінці. Це інструмент як для його власника, так і для користувачів. Тому ми в першу чергу враховуємо норми юзабіліті, щоб забезпечити максимальну зручність.

Web-дизайн і розробка сайту є поєднанням творчості цілого колективу розробників. У нас в Wezom для кожен проект веде окрема команда фахівців, результатом роботи яких є унікальний продукт, не схожий на інші.

Тому якщо ви вирішили замовити дизайн сайту у нас, то будьте впевнені, що вашим ресурсом займеться команда справжніх професіоналів.

Що ви отримаєте, замовивши розробку дизайну сайту в Wezom?

Дизайн сайту під ключ є одним із способів підвищити результативність ресурсу. Зробити його більш привабливим і цікавіше для ЦА.

Наша мета - перетворити веб-сайт в ефективний інструмент для залучення нових клієнтів. Ви можете без побоювання довірити створення дизайну сайту нашим фахівцям. Вони чітко знають, що потрібно для створення сайту компанії або інтернет-магазину, який дасть позитивні результати вже через короткий проміжок часу.

Якщо вас зацікавила ця послуга, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку. Наші менеджери допоможуть розрахувати вартість дизайну сайту, а також розкажуть більше про особливості його створення.