0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Просування з оплатою за результат (KPI)

ВАРІАНТ СПІВРОБІТНИЦТВА В РАМКАХ SEO, КОЛИ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ ПРИВ'ЯЗАНИЙ ДО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ ЩОДО ПОЗИЦІЙ, КЛЮЧІВ, ЗАЯВОК.

ЧОМУ ЦЕ ІДЕАЛЬНА СХЕМА РОБОТИ SEO

Просування з оплатою за результат WIN-WIN підхід як для замовника, так і для агентства. Робота з SEO в рамках цієї схеми має низку переваг перед традиційним SEO з фіксованим бюджетом.

Щасливі клієнти

ДЛЯ КОГО ПІДХОДИТЬ ЦЯ СХЕМА РОБОТИ

  • Сайт не повинен бути створеним на конструкторі

Важливо, щоб платформа, на якій створено сайт, не обмежувала можливості оптимізації. Тому ресурси, створені за допомогою готових рішень, не підходять для цього формату просування

  • Сайт не повинен знаходитись під фільтрами пошукових систем

Якщо ресурс потрапляв під санкції за використання чорних методів SEO, нам знадобиться набагато більше часу, щоб відновити його репутацію та забезпечити зростання показників ефективності

  • У ніші має бути стабільний попит

Для зростання KPI необхідний запас залученої аудиторії. Якщо ви працюєте з дуже вузьким сегментом ЦА або вже займаєте ТОП за більшістю запитів у вашій ніші – оптимізатори мало що зможуть запропонувати

 

Процес
Етапи робіт, що проводяться
ЕТАП
РОБОТИ
Результат
Комплексний пошуковий аудит
Щоб розібратися в особливостях ніші та скласти перелік основних доробок, оптимізатори проводять дослідження інтернет-ресурсу, а також основних конкурентів та цільової аудиторії. Завдання аудиту: визначити бізнес-мети клієнта; виявити технічні помилки; вивчити специфіку ніші.; сформувати стратегію просування та скласти план робіт.
Такі дослідження дозволяють врахувати індивідуальні особливості бізнесу та забезпечити більш результативну оптимізацію сайту.
Розробка стратегії просування
Поетапно опрацьовуємо план довгострокового розвитку сайту, використовуючи дані, отримані у процесі аналізу. Враховуємо особливості ЦА та маркетингових інструментів, ризики та можливості для підприємства.
Докладний план просування сайту для досягнення поставленої мети: трафік, позиції, заявки з сайту
Впровадження технічних змін
Це роботи з усунення SEO-помилок вашого сайту: настроювання індексації; видалення дублів; оптимізація URL; підключення SSL; налаштування редиректів; використання мікророзмітки; робота з метатегами; підвищення швидкості завантаження.
Такі роботи дозволяють збільшити показник конверсії та продажу, охопити нові сегменти ЦА або провести модернізацію сайту без ризику для SEO.
Збір та кластеризація ключових слів
У процесі фахівці з семантики збирають максимально повний перелік запитів, які релевантні контенту ресурсу. SEO-оптимізація за широким списком ключових слів дозволяє підвищити присутність сайту в результатах пошуку, а отже, в рази збільшити органічний цільовий трафік.
Такі ключі групуються у кластери – тематичні групи, які відповідають контенту однієї сторінки. Після цього кластери розподіляють сайтом, оптимізуючи його структуру.
Створення оптимізованого контенту
Щоб розмістити групи пошукових запитів на сторінках, фахівці копірайтингу створюють SEO-оптимізовані тексти, в яких органічно розміщуються ключі.
Оптимізований контент забезпечує ранжування за більшим числом запитів, а також дозволяє отримати більш високі позиції. Крім того, такі тексти позитивно впливають на поведінкову активність відвідувачів та кількість конверсій.
Зовнішня оптимізація
Оптимізуємо профіль посилань. Органічно нарощуємо масу посилань, отримуючи зворотні посилання з ресурсів у вашій тематиці.
Якісні посилання дозволяють збільшити трастовість web ресурсу для пошукових систем
ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Переваги просування сайтів із оплатою за результат

  • Зростання позицій

Просуваються всі ключові слова - чим вищі ваші позиції запитів у результатах пошукової видачі, тим більше потенційних клієнтів щодня переходитимуть на ваш ресурс. Пошукове просування приносить Вам стабільний приплив покупців, замовників та клієнтів із пошуку, який не просто зберігається на тривалий термін, а й збільшується з кожним місяцем.

  • Зростання цільового трафіку

SEO-фахівці доопрацьовують СЯ, щоб на сайті залишилися лише ключі, які наводять зацікавлених відвідувачів. Це в рази підвищує відсоток конверсії та поведінкові фактори, що позитивно впливає на позиції та окупність маркетингових інвестицій.

  • Зростання продажів

Коли у потенційного клієнта виникає потреба у ваших послугах або товарі, він звернеться до пошуку та з 90% ймовірністю відвідає перші 3 сайти у пошуку. Якщо у вас високі позиції ключових слів, він потрапить на ваш ресурс, а підвищена зручність та корисність ресурсу забезпечать вибір на вашу користь.

  • Зниження витрат на залучення клієнтів

Seo оптимізація сайтів – найефективніший спосіб підвищити відвідуваність. Він наводить близько половини всіх відвідувачів на будь-який багатосторінковий ресурс. Якісне розкручування сайтів дає результат, який зберігається постійно, при цьому вам не потрібно платити за залучений трафік на сайт, як у різних видах інтернет-реклами. Таким чином ви можете отримати стабільне зростання клієнтської бази за мінімальних вкладень у маркетинг.

  • Зростання споживчої лояльності

Покращуючи інтерфейс і контент, оптимізатори підвищують привабливість сайту для вашої ЦА. Це вигідно виділяє ресурс і натомість конкурентних. Тому щоразу, коли у старих клієнтів знову виникне потреба у ваших послугах, вони повертатимуться саме до вас для повторних замовлень.

 

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором