0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Онлайн-ринок будматеріалів

МИ ЗІБРАЛИ ВСІ ДАНІ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ І РОЗВИТКУ ПРОДАЖУ БУДМАТЕРІАЛІВ, ВИВЕЛИ ЗАКОНОМІРНОСТІ, РОЗКЛАДАЛИ ПРАВИЛА І ПОРАДИ.
Отримати безкоштовний звіт
Натискаючи на кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку
особистих даних. Докладніше
Щасливі клієнти
Кому корисно?
Всім продавцям будматеріалів

Ми провели детальний аналіз ніші, який буде корисним як у B2C, так і у B2B сегменті. Зібрали дані, актуальні на будь-якому етапі диджиталізації компанії: ви можете використовувати їх і для швидкого старту, і для успішного розвитку.

75 сторінок
17 хвилин
Що всередині?
Про що дослідження ринку будматеріалів?

У цьому дослідженні розглянемо поточну ситуацію на ринку, подивимося, як справляються ваші конкуренти (а, може, і ви теж), поговоримо про створення успішної рекламної кампанії та проаналізуємо важливі для цього аспекти. Також розглянемо переваги В2В-порталів, типові проблеми з якими до нас звертаються та їх вирішення, з'ясуємо важливість зручності користування сайтом та дамо поради для збільшення продажів.

Що мені дасть це дослідження?

Аналіз ситуації на ринку, ключові слова для ефективного просування, розрахунок бюджету рекламної кампанії, план виходу на доход у 10 000 000 грн. на місяць, майндмап функціоналу успішного В2В-порталу, тест для перевірки UX оптимізації вашого сайту та безліч порад, які топові компанії застосовують на практиці.

ВСЕ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ В ECOMMERCE
Бажаєте отримати безкоштовний звіт?
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть,
поспілкуємось, домовимось!
office@wezom.com.ua
Натискаючи на кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку
особистих даних. Докладніше