Всі звіти

Онлайн-ринок алкоголю

Ми зібрали всі дані, необхідні для зростання та розвитку алкогольного бізнесу в онлайні, вивели закономірності, розписали правила та поради.

Для кого це дослідження?
Для кожного алкогольного бізнесу
Ми провели детальний аналіз ніші, який буде корисним як у D2C, B2C, так і у B2B сегменті. Зібрали дані, актуальні на будь-якому етапі диджиталізації компанії: ви можете використовувати їх як для швидкого старту, так і для успішного розвитку.
72 сторінки
20 хвилин

Про що дослідження ринку алкоголю?
У цьому дослідженні розглянемо поточну ситуацію на ринку, подивимося, як справляються ваші конкуренти (а, може, і ви теж), поговоримо про створення успішної рекламної кампанії та проаналізуємо важливі для цього аспекти. Також розглянемо переваги В2В-порталів, типові проблеми алкогольного бізнесу та шляхи їх вирішення, з'ясуємо важливість зручності користування сайтом та дамо поради для збільшення продажів.

Що мені дасть це дослідження?
Аналіз ситуації на ринку, ключові слова для ефективного просування, розрахунок бюджету рекламної кампанії, план виходу на прибуток у 5 000 000 гривень на місяць, майндмап функціоналу успішного В2В-порталу, тест для перевірки UX оптимізації вашого сайту та безліч порад, які топові компанії застосовують на практиці.

Отримати безкоштовний звіт
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
ВСЕ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ В ECOMMERCE
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.