click fraud detection

РЕДИЗАЙН САЙТУ

для підвищення лояльності й підтримки сучасного й прогресивного іміджу
web
design
ДЛЯ НАС ДИЗАЙН – ЦЕ ВСЕ
КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНІСТЬ 
ЛОЯЛЬНІСТЬ 
ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРІЇ
Тенденції змінюються щодня, особливо в онлайн-просторі. Те, що було популярним декілька років тому,сьогодні вже неактуально. Вже завтра сучасний дизайн буде застарілим. Редизайн сайту вирішує цю проблему. Варто лише знати, коли його проводити, що змінювати та як це робити правильно.
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Міжнародні 
нагороди за дизайн
Реалізуйте свій проект у компанії професіоналів
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та враховуємо всі їхні побажання. Наші рішення допомагають розвиватися бізнесу будь-якого напрямку
web case
ЖК «SPASSKY»
Website
web case
PALLET EXPORT
Website
web case
Osis
Website
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ 
WEB-ДИЗАЙНУ
Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного пропрацювання кожної деталі.
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Що таке редизайн сайту

Редизайн сайту – це вдосконалення зовнішнього виду, покращення структури сайту та його технічних можливостей. Це не просто візуальне оформлення, а й підвищення функційності та розширення можливостей онлайн-ресурсу.

Кожний веб-ресурс потребує своєчасного оновлення. Можна ігнорувати тренди, нові можливості й функціонал, але тоді користувачі так само будуть ігнорувати сайт, надаючи перевагу конкурентам. Редизайн веб-сайту рекомендовано робити кожні 2 роки. Тоді його актуальність збережеться, а технічна відповідність забезпечить комфортне його користування

Що охоплює редизайн сайту

В залежності від потреб, редизайн сайту може охоплювати різноманітні зміни, зокрема:

 • Редизайн логотипу. Деякі логотипи виглядають так, немов були зроблені наприкінці минулого сторіччя, а інколи це дійсно так. Більш того, логотип може бути неактуальним, незручним, незапам’ятовуваним. У такому випадку його слід оновити;
 • Зміна стилю. Сучасні тенденції потребують відповідності, а тому слід змінювати кольорові рішення, шрифти й інші елементи сайту;
 • Впровадження нових технологій. Застаріла анімація не тільки неактуальна, але й може викликати роздратування у користувачів;
 • Незручні форми заповнювати ніхто не буде, і частіше за все, впровадження нових технологій вирішує цю проблему.

Це лише мала частина того, що охоплює редизайн сайту. Комплексне змінення значно покращує функціонал, зовнішній вигляд і підвищує юзабіліті. Звісно, за умови, якщо редизайном займаються професіонали.

Коли необхідно робити редизайн сайту

Редизайн сайту рекомендується робити кожні 2-3 роки, але в реальності зміни вносять набагато частіше. Процес можна порівняти з хворим зубом. Можна стерпіти й випити пігулку, раптом пройде, або звернутися до лікаря й вирішити проблеми одразу. Якщо ви не впевнені, чи варто робити редизайн сайту, ось декілька тверджень, які говорять про те, що час настав:

 • кількість відвідувачів зменшилася;
 • сайт погано просувається в пошукових системах;
 • застарілий зовнішній вигляд, використання старих графічних елементів;
 • виникають технічні помилки, існують сторінки з непрацюючими посиланнями;
 • компанія змінила вектор розвитку;
 • компанія планує підкорювати нові обрії й виходить на новий ринок;
 • конкуренти виглядають набагато краще.

В цих випадках слід зробити редизайн сайту. Самостійно вирішувати це завдання не рекомендується, оскільки без навичок і знань можна лише погіршити становище. Краще звернутися до спеціалістів. Наша компанія пропонує послуги редизайну. Ви можете зв’язатися з нами й детально дізнатися, яке рішення ми пропонуємо.

Які бувають різновиди редизайну

Можна виконати комплексний редизайн, а можна змінити сайт частково. Це залежить від того, які встановлюються завдання. Існують такі види редизайну:

• Візуальний редизайн. Передбачає зміну кольорового оформлення, додавання чи змінення анімації та зображень на сайті. По суті, зміни не радикальні, але сайт виглядає свіжіше й новіше. Візуальні зміни можуть як збільшити конверсію, так і зменшити її, якщо користувачі звикли до попереднього зовнішнього вигляду сайту. Через це варто оцінити результативність змін;

• Функційний. У цьому випадку змінюється технічна складова сайту. Додаються нові можливості, змінюються чи видаляються застарілі функції. Як правило, зміни торкаються навігації, розділів меню, фільтрів, форм та інших елементів сайту. Функційний редизайн варто робити в тому випадку, якщо веб-ресурс технічно застарів чи став незручним для користувачів;

• Технічний. У цьому випадку займаються програмним кодом. Зміни дозволяють пришвидшити завантаження сайту, оптимізувати його та покращити позиції у видаванні. Якщо сайт погано просувається, спадає його конверсія чи трафік відвідувачів неефективний, слід попіклуватися про технічні зміни;

• Повний редизайн. Передбачає зміну в усіх трьох напрямках. Як правило, до нього вдаються в тому випадку, якщо сайт довгий час не змінювався, зроблений на конструкторі самостійно й не виконує своїх завдань. У такому випадку потребується його цілковите оновлення

Вирішивши провести редизайн веб-сайту, необхідно оцінити всі «за» і «проти», оскільки не завжди оновлення йдуть на користь ресурсу. Якщо ви готові до змін, варто звернутися до спеціалістів, оскільки самостійно вирішити таку задачу складно. Замовити редизайн сайту можна в нашій компанії. Ми допоможемо зробити його кращим і функційнішим.

Як проводиться редизайн сайту

Робота здійснюється в декілька етапів:

 1. Розроблюється концепція. Першочергово треба заповнити бриф, аби зрозуміти, які завдання переслідуються і яким повинен бути кінцевий результат.
 2. Укладається технічне завдання, яке дозволяє розробникам і дизайнерам чітко розуміти, що треба зробити.
 3. Складається макет і робиться верстання сайту. Саме на цьому етапі найбільш відповідальна робота в дизайнерів.
 4. Пишеться програмний код, після чого перевіряється функційність ресурсу.
 5. Сайт запускається в роботу в оновленому вигляді.

На кожному етапі проводиться тестування, вся команда чітко слідує ТЗ. Саме тому очікування й реальність співпадають.

Поширені помилки під час виконання редизайну. Існує декілька помилок, яких припускаються власники сайтів під час замовлення редизайну:

 • Відсутність розуміння кінцевого результату. Варто чітко розуміти, що повинно вийти в підсумку та які цілі переслідує оновлення. Саме для цього складається бриф і ТЗ.
 • Обмежений бюджет. Проводити редизайн за принципом «дешевше» – не надто гарна ідея. На фрилансі багато спеціалістів, які зроблять оновлення за копійки. Можливо, результат вийде гарним, але в більшості випадків спрацьовує принцип «скупий двічі платить».
 • Нескінчені правлення. Звісно, хочеться впровадити всі трендові «фішки», зробити крутий функціонал із масою анімацій, форм та інших деталей. Більш того, під час фази здачі проекту хочеться чогось ще додати, зробити білий ще білішим, але нескінчені правлення не лише затягують реалізацію проекту, а й частіше за все погіршують результат.
 • Стислі строки виконання. Завжди є бажання, аби сайт був готовий «вчора», але в реальності проводиться складна технічна робота, над проектом працює велика команда. Важливо перевірити весь функціонал, зробити контент, підібрати кольорові рішення. Леонардо да Вінчі писав картину «Мона Ліза» 4 роки, результат ви знаєте. Не турбуйтесь, редизайн проводиться швидше.

Не припускайтесь цих помилок. Уникнути їх дуже просто. Достатньо зрозуміти, навіщо потрібен редизайн сайту та підібрати спеціалістів, які виконають цю роботу добре.

Замовити послуги редизайну ви зможете в IT-компанії Wezom. Наша команда проводить комплексні роботи з покращення веб-ресурсу та оновить його відповідно до вимог і тенденцій. Подзвоніть нам, аби дізнатися вартість редизайну сайту та інші подробиці. Нехай ваші користувачі насолоджуються оновленою версією вашого інтернет-майданчику, а конкуренти залишаться позаду.