Індивідуальна розробка сайтів


Розробка сайту під завдання бізнесу
Сьогодні бізнес не може існувати поза цифровим простором. Розробка сайту для бізнесу вже давно не забаганка, а базова умова для його роботи. Робота з клієнтами онлайн вирішує масу найрізноманітніших проблем: від утримання їхнього інтересу до бренду та підвищення лояльності, до безпосередньо продажів та роботи з партнерами. Сайт надає бізнесу динамічність та гнучкість. Це можливість відповідати вимогам часу.
Приклади робіт
Ключові клієнти
Що ви отримуєте замовляючи розробку в WEZOM
Етапи розробки та створення сайтів під ключ
Вивчення ніші, стратегія розвитку
Створення сайтів з нуля до повного запуску починається з маркетингового дослідження. Його завдання - зібрати всю інформацію щодо:
- Цільової аудиторії – вік, стать, професія тощо. Соціальне дослідження дозволяє зрозуміти вподобання та потреби клієнтів, на яких орієнтований сайт.
- Попиту на продукт – якщо бізнес-ідея нікому не цікава, ліпше звернути увагу на інший, перспективніший напрямок.
- Конкурентів, що досягли успіху у вашій ніші – ретельний аналіз сайтів з топу видачі дозволить зрозуміти їх переваги, недоліки та причини успіху. Корисно проаналізувати помилки конкурентів, аби їх не повторювати.
Отримана інформація дозволить розробити стратегію розвитку, що зробить сайт популярним завдяки унікальній, актуальній пропозиції, якісному сервісу.
Прототипування сайту
Прототипування – це фундаментальний етап створення сайту, під час якого розробляється попередній дизайн, чернетка софту. Дизайнер працює над макетом, узгоджуючи його з замовником. Це може бути:
- ескіз – інтерфейс, створений у графічному редакторі, що дозволяє оцінити лише зовнішній вигляд сторінки;
- інтерактивний, клікабельний, багатосторінковий макет, що дає змогу з’ясувати зручність переходів по сайту.
Прототип дозволяє оцінити зовнішній вигляд сайту, його ідею, структуру, привабливість, розрахувати бюджет й терміни виконання. Щоб замовник був задоволений, іноді може знадобитися розробити декілька варіантів дизайну майбутнього сайту.
Розробка UI/UX дизайну
Розробка UI/UX передбачає детальне опрацювання дизайну користувацького інтерфейсу на основі узгодженого макета. Складається вона з 2 частин:
- UX – розробка навігації, функцій сайту, завдяки яким користувач зможе швидко й легко виконувати цільові дії.
- UI – робота над зовнішнім виглядом інтерфейсу: кольори, шрифти, оформлення кнопок, колонок, анімація тощо.
Працюючи над проектом, спеціаліст має зробити інтерфейс зрозумілим на інтуїтивному рівні. Меню та інші елементи мають однаково спрацьовувати на кожній сторінці. Сайт повинен швидко реагувати на усі дії користувача, показувати актуальний статус (наприклад., чи пройшла оплата, чи взяте замовлення в обробку, завершення процесу тощо).
FrontEnd розробка
Завдання FrontEnd – «оживити» макет, створений під час створення UI/UX дизайну. Фронтенд-розробник створює код, завдяки якому намальований інтерфейс перетворюється на сторінку, з якою зможе взаємодіяти користувач.
Аби досягти потрібного результату, фронтенд-розробник використовує:
- HTML – для структурування вебсторінки. Програміст прописує теги, що дозволяють браузеру зрозуміти, як її елементи мають відображатись.
- CSS – для створення зовнішнього вигляду, стилю сторінки.
- JavaScript – робить сторінку динамічною, дозволяє користувачеві взаємодіяти з інтерфейсом: клацнути на кнопку, ввести у пошуковик потрібні дані, перейти на потрібну сторінку тощо.
Іншими словами, від якості роботи фронтенд-розробника залежить, наскільки зручно юзеру буде користуватись вебсайтом.
Backend-розробка
Backend-розробка – це робота над внутрішньою частиною сайту, що складається з таких частин:
- сервер, де знаходяться елементи, від яких залежить робота вебсайту;
- база даних – звідти користувач отримує відповідь на свої запити;
- проміжне ПЗ – відповідає за рух запитів від сервера до користувача та назад;
- API – програмні інтерфейси, що з’єднують між собою сервер, сайт в браузері, базу даних тощо.
Завдання програміста, що пише Backend – створити бізнес-логіку, архітектуру, код вебсайту так, що користувач зможе легко й без проблем взаємодіяти з сервером.
Під’єднання сервісів
Розробка сайту часто потребує під’єднання сторонніх сервісів, зокрема:
- платіжні системи;
- веб-аналітика;
- соцмережі;
- сервіси зворотного зв’язку;
- опитування;
- календар;
- картографія;
- онлайн-запис й бронювання квитків;
- форми для збирання даних тощо.
Більшість таких елементів інтегруються у сайти та додатки за допомогою API, які надаються розробниками сервісів. Та іноді інтеграцію якогось функціоналу доводиться реалізовувати кастомно.
Тестування сайту
Аби платформа була якісною, треба ретельно оцінювати та тестувати її за підсумками кожного етапу створення сайту на замовлення. Перевірка дозволяє оцінити:
- чи були дотримані вимоги до створення та розробки сайту;
- зручність та привабливість софту для користувача;
- наскільки добре працюють різні функції сайту, інтегровані сервіси, чи спрацьовують переходи за посиланнями;
- чи можна відкрити вебсайт з браузерів різних ОС;
- як виглядає портал на різних пристроях та діагоналях дисплеїв;
- наскільки платформа захищена від кібератак та витоку даних;
- наскільки швидко сайт працює.
Зазвичай контроль якості здійснюється на кожному етапі розробки, а перед релізом проводиться комплексне регресійне тестування.
Реліз сайту й підтримка
Наступний етап після тестування – реліз. Фахівці переносять усі дані на сервер клієнта. За потреби замовник чи працівники його компанії проходять спеціальне навчання.
Робота над проектом на цьому не завершується, починається гарантійний етап, на якому команда ретельно стежить за продуктом та у разі необхідності усуває помилки і технічні проблеми. Крім того, робота над функціоналом та подальшим розвитком сайту часто продовжується й після релізу.

Переваги індивідуальної розробки сайту
Якщо ви вирішили замовити розробку сайту, то рекомендуємо обрати саме індивідуальну розробку. Такий підхід має вагомі переваги, що нададуть вашому бізнесу більше можливостей для досягнення найкращих результатів. Розглянемо переваги індивідуальної розробки:
Гнучкість у реалізації рішень. Індивідуальна розробка сайтів в Україні дозволяє вам реалізовувати будь-який необхідний функціонал. Таким чином, ви можете додавати саме той функціонал, який вам потрібен, а не обмежуватися тим, що пропонує готова CMS.
Реалізація унікального дизайну. Візуальна частина вашого сайту відіграє важливу роль у користувацькому досвіді. Через дизайн, клієнти можуть віддати перевагу вашому сайту, ніж конкурентам. Тож, ви можете замовити сайт з індивідуальною розробкою, де будуть реалізовані будь-які тонкощі дизайну.
Тільки необхідний функціонал. Тільки те, що потрібно вам, без зайвих непотрібних функцій. Розробка сайтів на готових CMS може включати зайвий функціонал, який вам не потрібен. Таким чином, розробивши індивідуальний сайт, ви використовуєте його можливості на всі 100%, оскільки маєте лише необхідні функції.
Безпека. Кожен індивідуальний сайт буде новим для кіберзлочинців, на відміну від готових CMS, які їм вже добре відомі. При розробці також можна вживати додаткові заходи безпеки, що зменшать вразливість сайту перед кібератаками.
Оптимізація сайту. Показники швидкості сайту дуже важливі для пошукових систем, таких як Google. Тому, щоб займати лідируючі позиції у результатах пошуку, необхідно мати високу швидкість. Часто при оптимізації сайту виникає проблема, коли готові CMS не дозволяють покращувати швидкість після певних показників. Індивідуально розроблений сайт може бути оптимізований для максимальної швидкості завантаження.
ЧАСТІ ПИТАННЯ


ваш бізнес!