0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Просування сайту з оплатою за ліди

ІНВЕСТИЦІЯ У СВІЙ БІЗНЕС

Просування сайту з оплатою за ліди — це комплекс заходів, вкладених у розвиток ресурсу у мережі та підвищення його видимості у пошукових системах. Головна особливість такого просування – ndash; виконавець отримує оплату за залучених клієнтів. Як саме організована робота, залежить від компанії, тому що формулювання «лід» Досить часто трактується по-різному. В одному випадку — це плата за дзвінок людини, в іншому за заповнення заявки або форми, третьому — це повноцінний покупець, який зробив покупку.

Переваги розкручування сайту з оплатою за ліди

 • Збільшення трафіку на вашому сайті

  Правильно оптимізовані сторінки приваблюють користувачів, яким дійсно цікаво те, що пропонує даний веб-сайт. 

 • Підвищення довіри клієнтів

  Популярність компанії - один з основних факторів, що визначають використання послуги. Якщо ваш веб-сайт займає високі позиції в пошуку, він автоматично створить враження надзвичайно популярного.

 • Створення іміджу лідера галузі

  Веб-сайти, які залишаються на перших позиціях у результатах пошуку, широко визнані лідерами галузі. Цей ефект особливо важливий для підприємств з дуже вузькою спеціалізацією.

 • Додаткові можливості розвитку

  Просування сайту по лідах - це також розширене відстеження трафіку. Аналізуючи поведінку клієнтів, можна виявити навіть найнезначніші недоліки і постійно покращувати як веб-сайт, так і всі товари або послуги.  .

Як виглядає процес просування з оплатою за ліди

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Етапи просування сайту з оплатою за ліди

Будь-який ресурс просувається в ТОП видачу за певною схемою. Можна витратити стан реклами і отримати нульову віддачу, оскільки покази були цільовими. Тому просування сайту з оплатою за ліди можливо лише після того, як ресурс пройде всі етапи підготовки.

А для більш предметної розмови спочатку найкраще зробити аудит ресурсу та виявити всі моменти, які гальмують його розвиток.

Семантичне ядро

Для будь-якого ресурсу, що розкручується, важливий якісний контент, відповідний темі. Для того, щоб зробити наповнення ресурсу органічним та привабливим як для пошукових машин, так і для людей, варто зробити якісне семантичне ядро. Завдяки розширеному СЯ у вас є можливість отримувати цільовий трафік не тільки за комерційними запитами, наприклад "де купити зебру", але і привести відвідувача до покупки, навіть якщо він просто цікавився товаром "скільки зебр було в екіпажі у Ротшильда". Тобто за допомогою СЯ можна залучити не лише прямих покупців, а й тих, хто ще тільки думає про покупку.

Розширення структури сайту

Важлива якісна структура ресурсу. Нагромадження послуг та товарів на одній сторінці стомлює користувача, тому потрібно поєднати якісне СЯ, хорошу структуру та дизайн.

Комплексна оптимізація сайту

У сучасній тактиці виведення ресурсів у ТОП необхідно дотримуватись умов комплексної оптимізації.

 1. Зовнішня. Технічні адміністратори грамотно прописують усі коди, посилання, роблять метаописи, тобто роблять ресурс привабливим для пошукових роботів.
 2. Внутрішня. Тут спільно із замовником проводиться робота над покращенням юзабіліті, огранюванням дизайну.

Тільки після такого підходу до оптимізації можна говорити про платне просування та плату за кожного клієнта.

Поліпшення показників

Після того, як будуть проведені всі діагностичні та реставраційні роботи, можна приступати до просування з платою за залучених клієнтів. Ресурс не обтяжений технічними та іншими помилками вийде у ТОП, після чого почне залучати клієнтів.

Переваги такої роботи в тому, що просування сайту з оплатою по лідах дає гарантований результат, оскільки оплачуються не банери або посилання , а нарахування винагороди йде за кожного фактично існуючого клієнта.

Вартість просування з оплатою за лідами

Просування сайту з оплатою за лід не може мати базової та остаточної вартості. Це питання розглядається індивідуально з кожним замовником та розраховується після того, як замовник вирішує, як саме він готовий працювати з командою веб-майстрів. Після цього встановлюється ціна за залученого клієнта.

Замовити послугу з винагородою за наведеного клієнта — це розумне інвестування коштів у робочий мережевий інструмент.

Результат просування з оплатою за лід

Розкрутка сайту з оплатою за лід — це цікавий та економічний спосіб продуктивного розвитку ресурсу.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором