click fraud detection
services case
РОЗРОБКА LANDING PAGE
НЕ ПРОСТО СТОРІНКА, А ПРОПОЗИЦІЯ, ЩО ВИКЛИКАЄ БАЖАННЯ ТА ДОСЯГАЄ ДІЇ
Landing
Page
LANDING PAGE – ЦЕ
ОСНОВА ЗАЛУЧЕННЯ 
КЛІЄНТІВ

Це будь-яка сторінка, яка залучає користувача до дії. Цільова дія може бути будь-якою. Наприклад, підписатися на розсилку, придбати квиток на конференцію, надіслати запит на кошторис або просто завантажити презентацію.

Одна сторінка, одна пропозиція, одна дія. Для створення Landing Page ми використовуємо класичні формули:

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Дипломи й нагороди
Наша компанія є дипломованим розробником сайтів за версією "Рейтинг Рунету"
Create
today
Корисний лендінг – це
ЕФЕКТИВНИЙ ЛЕНДІНГ
Якщо ви зацікавлені у високій конверсії вашої посадкової сторінки, пропонуємо вам ознайомитися з прийомами, які ми використовуємо задля проектування лендингів
swimpool
donsifon
Нехай наші клієнти розкажуть про нас
SWIMPOOL
Луків Артем
«Дуже важливо те, що у колективі працюють люди, для яких немає нічого неможливого. Якщо хочеш бути професіоналом – працюй із професіоналами!»
DONSIFON
Ірина Москаленко
pur
pose
Для яких цілей підходить лендінг
В ПЕРШУ ЧЕРГУ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Landing Page

Подивіться на цю сторінку. Тут ви за хвилину знаходите те, що потрібно. Ваші очі проходять легко й невимушено, чіпляючись за цифри й важливі аргументи. Ви чітко розумієте вигоди замовлення. Вам хочеться, щобі на вашому сайті була така приваблива сторінка. Так ось це і є landing page — сайт, мета якого одна: продавати тут і зараз, не відпускаючи клієнта від комп'ютера. Ви можете замовити лендінг-сторінку на сайті у Wezom Company. Зробимо, як для себе!

Коли потрібен landing

Вам варто придбати лендінг пейдж, якщо:

  1. У вас є певний товар/послуга.
  2. Ви вводите новинку на ринок.
  3. У вас є вигідна й обмежена пропозиція, до якої треба привернути увагу просто зараз.
  4. Ви хочете ввести контекстну рекламу у пошуковиках та соціальних мережах.

У цих випадках промсторінка потрапляє прямо в ціль: продає якомога більше товарів у максимально стислі терміни.

Але існують ситуації, коли розробка landing page є недоцільною: якщо ви пропонуєте багато товарів/послуг, або ж якщо вам потрібно часто оновлювати інформацію на сайті. Але для агентства Wezom немає нічого неможливого! Далі — кілька виходів із ситуації.

Чи можливо створити повноцінний сайт за принципом лендінг пейдж

Подивіться роботи агентства Wezom — переконайтеся, що це можливо!

Як він продає

Лендінг під ключ від Wezom — це не просто красива сторінка. Для того, щоб він перетворився на ефективний інструмент, ми проводимо колосальну підготовку:

  1. Визначаємо ваші конкурентні переваги.
  2. Аналізуємо оточення та конкурентів.
  3. Пишемо тексти, що продають.
  4. Використовуємо тригери (свідоцтва надійності, гарантії повернення, акції та знижки).
  5. Розробляємо неповторний преміум-дизайн лендінгу, що якісно відрізняє ваш сайт від конкурентів

Створення промосайту — це кропітка процедура з використанням "фішок" та інструментів, що продають. Правильний лендінг, який продає збільшує прибуток на 70%.

Чи буде в мене адмінка

Так, за вашим бажанням. Ви зможете оновлювати контакти, ціни та іншу інформацію. Заявки з лендінгу надходить вам на пошту.

Чим відрізняється лендіг від Wezom

Cвіт реклами підкоряється своїм модним канонам. Існують "фішки", які вже застаріли. Але існує й те, що є модним, свіжим та одразу кидається в очі. Ми не пропонуємо вам дизайн, що вже приївся або оформлення за шаблоном "ідеальної посадкової сторінки" (а саме так, "під один гребінь", зроблено 90% сторінок лендінгів).

Ми надаємо можливість замовити landing із дійсно унікальним дизайном за власною системою розробки. І доки конкуренти копіюють один одного, ваш сайт продаватиме.

Яка конверсія у ваших промо-сайтів

Ми підвищуємо конверсію до 11%, тобто це 11 користувачів зі 100, які зайшли на сторінку, виконують те, що від них вимагається — натискають заповітну кнопку "Купити"/"Отримати" і т.д.

Чи можливо заплатити згодом

Звичайно! Ми не вимагаємо 100% передоплати. Основну частину суми ви оплачуєте по факту виконання замовлення. Якщо вам не сподобається, можете не платити.

Скільки коштує лендінг

Ми не друкуємо роботи дешево та за одним зразком. Кожен проект індивідуальний, тому ми не маємо конкретних розцінок. Для того, щоб дізнатися вартість лендінгу у вашому випадку, зателефонуйте нам або запитайте консультацію на сайті. Ми вам зателефонуємо, надамо професійні рекомендації та назвемо ціну. Це абсолютно безкоштовно, і ні до чого вас не зобов'язує.

Як швидко він окупається

У порівнянні з повноцінним сайтом, односторінковий лендінг — це доступно. Ви можете придбати landing page зараз, і він окупиться вже за місяць. Зазвичай, прибуток перевищує витрати втричі, тобто ви не витрачаєте, а інвестуєте! Ще один приємний момент. Вам варто замовити лендінг, адже він скорочує рекламні витрати на 20%. Все просто: кількість перетворюється на якість. Ефективність реклами збільшується на 50%.

Коли я отримаю свій landing page

На відміну від багатосторінкового сайту, розробка лендінгу виконується швидко. Ми надаємо вам результат вже за 2 тижні після підписання договору, тобто вже за 14 днів ви продаватимете ще більше! Ми виконуємо замовлення як у межах, так і за межами України.

Як замовити лендінг-сторінку

Для того, щоб придбати сторінку, що продає, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Замовте безкоштовну консультацію! Отримайте професійні рекомендації, як зробити свій бізнес ще прибутковішим за допомогою лендінгу.