click fraud detection

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН САЙТУ

оригінальне, стильне, унікальне рішення для будь-якого бізнесу.
web
design
ДЛЯ НАС ДИЗАЙН – ЦЕ ВСЕ
УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН 
САЙТУ - ЕЛЕМЕНТ 
ІМІДЖУ КОМПАНІЇ
Якщо вам потрібен ресурс, який буде привертати увагу нових клієнтів, підтримувати інтерес зацікавленої цільової аудиторії, підвищувати імідж компанії в очах покупців, замовте індивідуальний дизайн сайту.
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Міжнародні 
нагороди за дизайн
Реалізуйте свій проект у компанії професіоналів
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та враховуємо всі їхні побажання. Наші рішення допомагають розвиватися бізнесу будь-якого напрямку
web case
ЖК «SPASSKY»
Розробка сайту для продажу квартир від корпорації Укрбуд
web case
PALLET EXPORT
Розробка інтерактивної посадкової сторінки для виробників європіддонів
web case
Osis
Розробка сайту для інтернет-магазину професійного масажного обладнання
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ 
WEB-ДИЗАЙНУ
Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного пропрацювання кожної деталі.
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Індивідуальний дизайн сайту на замовлення

Що таке індивідуальний дизайн сайту? Це оригінальність і ефективність роботи інтернет-ресурсу. Правда, досягти бажаного ефекту можливо тільки в разі грамотної розробки концепції та обліку навіть найдрібніших деталей.

Ціна та терміни

Тривалість розробки ексклюзивного оформлення для вашого інтернет-ресурсу багато в чому залежить від точності отриманої інформації. Чим детальніше ви заповнюєте бриф, тим швидше ми виконаємо свою роботу.

Вартість індивідуального дизайну сайту розраховується в окремому порядку для конкретного проекту. Зв'яжіться з нами, залиште заявку на зворотний дзвінок, і ми назвемо приблизну суму. Якщо вам потрібна остаточна ціна на індивідуальний дизайн сайт, вона озвучується тільки після того, як ми визначимо масштаб і складність робіт.

Хочете залишити заявку на створення індивідуального дизайну сайту? Або у вас залишилися питання? Скористайтеся зворотньою формою зв'язку, і менеджер передзвонить Вам протягом робочого дня.

Wezom надає й інші послуги. Індивідуального дизайну сайту іноді недостатньо для підвищення продажів - потрібно також комплексне просування, SEO-оптимізація, якісний контент.

У штаті компанії більше 100 працівників. Це співробітники відділу тестування, програмування, дизайну, верстальники, копірайтери, СЕО-фахівці, менеджери. Для проекту не просто розробляється якісне оформлення. Воно обов'язково ретельно перевіряється на коректність роботи, і після підтвердження її правильності відповідальний працівник закриває завдання. Ніяких недоліків, помилок або неправильного відображення ресурсу - тільки якісне оформлення і ефективна робота.