click fraud detection

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН САЙТУ

оригінальне, стильне, унікальне рішення для будь-якого бізнесу.
web
design
ДЛЯ НАС ДИЗАЙН – ЦЕ ВСЕ
УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН 
САЙТУ - ЕЛЕМЕНТ 
ІМІДЖУ КОМПАНІЇ
Якщо вам потрібен ресурс, який буде привертати увагу нових клієнтів, підтримувати інтерес зацікавленої цільової аудиторії, підвищувати імідж компанії в очах покупців, замовте індивідуальний дизайн сайту.
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Міжнародні 
нагороди за дизайн
Реалізуйте свій проект у компанії професіоналів
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та враховуємо всі їхні побажання. Наші рішення допомагають розвиватися бізнесу будь-якого напрямку
web case
ЖК «SPASSKY»
Website
web case
PALLET EXPORT
Website
web case
Osis
Website
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ 
WEB-ДИЗАЙНУ
Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного пропрацювання кожної деталі.
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Індивідуальний дизайн сайту на замовлення

Що таке індивідуальний дизайн сайту? Це оригінальність і ефективність роботи інтернет-ресурсу. Правда, досягти бажаного ефекту можливо тільки в разі грамотної розробки концепції та обліку навіть найдрібніших деталей.

Ціна та терміни

Тривалість розробки ексклюзивного оформлення для вашого інтернет-ресурсу багато в чому залежить від точності отриманої інформації. Чим детальніше ви заповнюєте бриф, тим швидше ми виконаємо свою роботу.

Вартість індивідуального дизайну сайту розраховується в окремому порядку для конкретного проекту. Зв'яжіться з нами, залиште заявку на зворотний дзвінок, і ми назвемо приблизну суму. Якщо вам потрібна остаточна ціна на індивідуальний дизайн сайт, вона озвучується тільки після того, як ми визначимо масштаб і складність робіт.

Хочете залишити заявку на створення індивідуального дизайну сайту? Або у вас залишилися питання? Скористайтеся зворотньою формою зв'язку, і менеджер передзвонить Вам протягом робочого дня.

Wezom надає й інші послуги. Індивідуального дизайну сайту іноді недостатньо для підвищення продажів - потрібно також комплексне просування, SEO-оптимізація, якісний контент.

У штаті компанії більше 100 працівників. Це співробітники відділу тестування, програмування, дизайну, верстальники, копірайтери, СЕО-фахівці, менеджери. Для проекту не просто розробляється якісне оформлення. Воно обов'язково ретельно перевіряється на коректність роботи, і після підтвердження її правильності відповідальний працівник закриває завдання. Ніяких недоліків, помилок або неправильного відображення ресурсу - тільки якісне оформлення і ефективна робота.