click fraud detection

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ LANDING PAGE

підвищення ефективності лендінгу. дизайн, який збільшує продажі, на всіх етапах взаємодії з клієнтом!
web
design
ДЛЯ НАС ДИЗАЙН – ЦЕ ВСЕ
ЕФЕКТИВНА СТОРІНКА 
ПРОДАЖІВ (SALES PAGE)
Уявіть собі, що всього лише одна сторінка може продати більше товарів чи послуг, аніж повноцінний сайт. Гадаєте,це неможливо? Спробуйте створити лендінг, дизайн якого буде привертати увагу завдяки продуманості й оригінальності, і ви зрозумієте, що сьогодні можливо все!
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Міжнародні 
нагороди за дизайн
Реалізуйте свій проект у компанії професіоналів
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та враховуємо всі їхні побажання. Наші рішення допомагають розвиватися бізнесу будь-якого напрямку
web case
ЖК «SPASSKY»
Розробка сайту для продажу квартир від корпорації Укрбуд
web case
PALLET EXPORT
Розробка інтерактивної посадкової сторінки для виробників європіддонів
web case
Osis
Розробка сайту для інтернет-магазину професійного масажного обладнання
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ 
WEB-ДИЗАЙНУ
Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного пропрацювання кожної деталі.
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Wezom робить сайти-односторінники, які дійсно працюють. Клієнти, що звернулись до нас, збільшили рівень прибутку на 50%. При цьому відвідуваність їх сайтів збільшилася на 300%, а витрати на рекламу знизилися в декілька разів. Ми беремо на себе весь процес створення і просування, а не тільки дизайн лендінгів.

Вартість роботи залежить від багатьох факторів, але вона завжди буде прийнятною. Перш ніж оголосити ціну, ми обговорюємо з вами всі деталі і тільки після узгодження особливостей і складання брифу озвучуємо кінцеву суму.

Ми розроблюємо адаптивну цільову сторінку, яка буде відображатися однаково коректно на кожному пристрої та в будь-якому браузері. Це гарантовано збільшить відвідуваність і рівень продажів.

На розробку потребується 2 тижні, а вже за 8 днів з моменту запуску вона починає приносити прибуток. Не вірите? Перевірте самі, замовивши дизайн Landing page в IT-компанії Wezom!

Працюємо сумлінно

Wezom займається своєю роботою більше 20 років. Наш колектив налічує більше 100 людей, і кожний знаходиться тут на своєму місці. Ми регулярно слідкуємо за всіма новинками в області дизайну й розробки, а тому створюємо сайти, які дійсно збільшують продажі. Більше 500 клієнтів задоволені роботою веб-студії.

Ми не боїмося експериментувати, вивчаємо безліч інформації з різних джерел і набираємося натхнення навіть там, де його, здавалося б, бути не повинно. Wezom допоможе вирізнитися з-поміж натовпу.

Викликаємо довіру

Часто в інтернеті можна зустріти твердження, що якщо ваш сайт виглядає так само розкішно, як і новий «BMW», люди будуть гадати, що й вартість товару, що продається, дорівнює ціні німецького автомобілю. Насправді ж це не так.

Краще одразу замовити якісний дизайн лендінгів, ціна яких буде несуттєво вища. Дешеве оформлення цільової сторінки може безпосередньо вплинути на її ефективність і знизити продажі. Аби виправити ситуацію, доведеться переплачувати за переоформлення лендінгу, а це додаткові витрати, яких можна було б уникнути.

Яскравий приклад якісної та ефективної цільової сторінки – сайт з продажу планшетів iPad. Він виглядає дорого й не характерний для звичайного гаджета, хай навіть зробленого настільки відомою компанією. У той же час продажі Apple тримаються на стабільно високому рівні. Не останню роль тут відіграє дизайн лендінгу, який викликає довіру навіть в тих, хто ні разу не користувався гаджетами компанії.