click fraud detection

ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

формування іміджу, авторитету, впізнаваності компанії і бренду в інтернеті та за його межами
web
design
ДЛЯ НАС ДИЗАЙН – ЦЕ ВСЕ
ЦЕ ВАШЕ 
ПРЕДСТАВНИЦТВО 
В ІНТЕРНЕТІ
Продуманий дизайн корпоративного сайту допоможе вигідно представити клієнтам ваші переваги,продемонструє солідність, підвищить імідж.
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Міжнародні 
нагороди за дизайн
Реалізуйте свій проект у компанії професіоналів
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та враховуємо всі їхні побажання. Наші рішення допомагають розвиватися бізнесу будь-якого напрямку
web case
ЖК «SPASSKY»
Розробка сайту для продажу квартир від корпорації Укрбуд
web case
PALLET EXPORT
Розробка інтерактивної посадкової сторінки для виробників європіддонів
web case
Osis
Розробка сайту для інтернет-магазину професійного масажного обладнання
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ 
WEB-ДИЗАЙНУ
Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного пропрацювання кожної деталі.
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Корпоративний сайт – це не те, на чому варто заощадити. Він повинен бути показним і продуманим. Для того, аби заявити про себе, варто взяти до уваги не тільки сучасні тенденції оформлення. Важливо враховувати й психологічні особливості людини.

Комплексні послуги зі створення й просування сайту передбачають обов’язкове пропрацювання маркетингової стратегії, яка буде орієнтиром в подальшому розвитку ресурсу. Саме вона визначає цільову аудиторію та його наповнення.

Комплексне просування в поєднанні з якісним корпоративним дизайном – це можливість завоювати клієнтів, підвищити імідж серед партнерів. Замовте його, і через усього декілька місяців ви зрозумієте, що вкладені кошти були довгостроковою інвестицією. Більше 500 клієнтів задоволені нашою роботою. Долучайтесь до їх числа й ви!

Чому варто звернутися до Wezom

У нас можна замовити послуги дизайну корпоративного сайту не лише в комплексі. Вони виконуються й окремо. В штаті студії спеціалісти, які не просто займаються розробкою оформлення інтернет-ресурсів, а й викладають на курсах, регулярно відвідують конференції та семінари. Регулярне відслідковування новинок у галузі дизайну гарантує унікальність усіх ресурсів. Ми крокуємо в ногу з часом!

Оформленням корпоративного сайту займаються не лише дизайнери. За роботу відповідають також менеджер та верстальники. Перший слідкує за виконанням ваших вимог і побажань. Другі допомагають втілити творчий задум у реальність та описують дизайн за допомогою тегів.

Ми створили більше 600 сайтів, за плечима IT-компанії більше 20 років роботи. Ми точно знаємо, як зробити роботу якісно і при цьому вкластися в мінімальні строки.

Скільки це буде коштувати

Вартість дизайну корпоративного сайту може бути різною. На неї впливає велика кількість факторів, і не останню роль відіграє інформація, яку спеціалісти студії отримують від вас. Чим більшою кількістю деталей наповнений бриф, тим точніше виконаються побажання й тим менше питань виникне під час розробки макета.

На вартість також впливає швидкість виконання робіт. Якщо на дизайн корпоративного сайту відведені мінімальні строки, тоді ціна послуги буде вища, ніж у звичайному випадку. За будь-яких умов вона визначається індивідуально для кожного проекту й безпосередньо залежить від складності робіт.