click fraud detection

ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

формування іміджу, авторитету, впізнаваності компанії і бренду в інтернеті та за його межами
web
design
ДЛЯ НАС ДИЗАЙН – ЦЕ ВСЕ
ЦЕ ВАШЕ 
ПРЕДСТАВНИЦТВО 
В ІНТЕРНЕТІ
Продуманий дизайн корпоративного сайту допоможе вигідно представити клієнтам ваші переваги,продемонструє солідність, підвищить імідж.
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Міжнародні 
нагороди за дизайн
Реалізуйте свій проект у компанії професіоналів
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та враховуємо всі їхні побажання. Наші рішення допомагають розвиватися бізнесу будь-якого напрямку
web case
ЖК «SPASSKY»
Website
web case
PALLET EXPORT
Website
web case
Osis
Website
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ 
WEB-ДИЗАЙНУ
Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного пропрацювання кожної деталі.
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Корпоративний сайт – це не те, на чому варто заощадити. Він повинен бути показним і продуманим. Для того, аби заявити про себе, варто взяти до уваги не тільки сучасні тенденції оформлення. Важливо враховувати й психологічні особливості людини.

Комплексні послуги зі створення й просування сайту передбачають обов’язкове пропрацювання маркетингової стратегії, яка буде орієнтиром в подальшому розвитку ресурсу. Саме вона визначає цільову аудиторію та його наповнення.

Комплексне просування в поєднанні з якісним корпоративним дизайном – це можливість завоювати клієнтів, підвищити імідж серед партнерів. Замовте його, і через усього декілька місяців ви зрозумієте, що вкладені кошти були довгостроковою інвестицією. Більше 500 клієнтів задоволені нашою роботою. Долучайтесь до їх числа й ви!

Чому варто звернутися до Wezom

У нас можна замовити послуги дизайну корпоративного сайту не лише в комплексі. Вони виконуються й окремо. В штаті студії спеціалісти, які не просто займаються розробкою оформлення інтернет-ресурсів, а й викладають на курсах, регулярно відвідують конференції та семінари. Регулярне відслідковування новинок у галузі дизайну гарантує унікальність усіх ресурсів. Ми крокуємо в ногу з часом!

Оформленням корпоративного сайту займаються не лише дизайнери. За роботу відповідають також менеджер та верстальники. Перший слідкує за виконанням ваших вимог і побажань. Другі допомагають втілити творчий задум у реальність та описують дизайн за допомогою тегів.

Ми створили більше 600 сайтів, за плечима IT-компанії більше 20 років роботи. Ми точно знаємо, як зробити роботу якісно і при цьому вкластися в мінімальні строки.

Скільки це буде коштувати

Вартість дизайну корпоративного сайту може бути різною. На неї впливає велика кількість факторів, і не останню роль відіграє інформація, яку спеціалісти студії отримують від вас. Чим більшою кількістю деталей наповнений бриф, тим точніше виконаються побажання й тим менше питань виникне під час розробки макета.

На вартість також впливає швидкість виконання робіт. Якщо на дизайн корпоративного сайту відведені мінімальні строки, тоді ціна послуги буде вища, ніж у звичайному випадку. За будь-яких умов вона визначається індивідуально для кожного проекту й безпосередньо залежить від складності робіт.