click fraud detection

РОЗРОБКА АДАПТИВНОГО ДИЗАЙНУ

САЙТ, ЯКИЙ БУДЕ ОДНАКОВО ЗРУЧНИМ У ВИКОРИСТАННІ НА КОМП'ЮТЕРІ, ПЛАНШЕТІ, ТЕЛЕФОНІ.
web
design
ДЛЯ НАС ДИЗАЙН – ЦЕ ВСЕ
ЩО ТАКЕ 
АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН 
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ?
Це перетворення потенційного прибутку в реальний. Продаж смартфонів давно перевищив кількість продажу планшетів та ноутбуків, і багато людей для доступу в інтернет використовують мобільні пристрої. Хочете йти в ногу з часом? Тоді послуги адаптивного дизайну - саме те, що потрібно.
Не знаете
ЯКИЙ САЙТ ПІДІЙДЕ САМЕ 
ВАМ?
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Міжнародні 
нагороди за дизайн
Реалізуйте свій проект у компанії професіоналів
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та враховуємо всі їхні побажання. Наші рішення допомагають розвиватися бізнесу будь-якого напрямку
web case
ЖК «SPASSKY»
Розробка сайту для продажу квартир від корпорації Укрбуд
web case
PALLET EXPORT
Розробка інтерактивної посадкової сторінки для виробників європіддонів
web case
Osis
Розробка сайту для інтернет-магазину професійного масажного обладнання
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ 
WEB-ДИЗАЙНУ
Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного пропрацювання кожної деталі.
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Адаптивний інтернет-магазин - це не тільки економія коштів. Крім того, що ви платите за одну версію, яка сама підлаштовується під будь-які пристрої, сайт дає інші переваги. Вони стосуються різних сфер, а саме:

  1. Просування. Фахівці, які піднімають інтернет-ресурс в рейтингу пошукових систем, працюють з одним сайтом. Це простіше, працює швидше і робиться набагато якісніше.
  2. Зручність використання. Розробка адаптивного дизайну зручна для використання на будь-якому типі пристроїв. Заходячи на торговельний майданчик з комп'ютера або смартфона, покупцеві не потрібно постійно підлаштовуватися під різний інтерфейс.
  3. Конверсії. Чим коректніше інформація відображається на пристроях, тим більше відвідувачів буде заходити в ваш інтернет-магазин.
  4. Аналітики. Єдиний вид звіту для всіх типів пристроїв спрощує процес аналізу ефективності роботи ресурсу. Розробка адаптивного дизайну сьогодні набирає обертів, проте не всі встигли усвідомити, наскільки вона вигідна. Ефективність такої розробки - це значна перевага перед конкурентами

В якості альтернативи адаптивному дизайну служить мобільна версія сайту або додаток. Якщо замовити версію для мобільного пристрою, в результаті ми отримаємо другий інтернет-магазин, на який буде витрачено значна сума. Адаптивна розробка не вимагає внесення змін в різні моделі, тому вартість техобслуговування невелика, а сам процес не займає багато часу.

Адаптивний дизайн: він мені потрібен чи ні?

Для того щоб розібратися, чи варто замовляти адаптивну верстку чи ні, потрібно виконати дві простих дії:

  1. Проаналізувати сайти конкурентів.
  2. Скористатися Google Analytics.

Переглянувши сайти ваших безпосередніх конкурентів, Ви зрозумієте, хто з них скористався послугами адаптивної розробки і пристосував свою торгівельну площадку під різні пристрої. Якщо хоча б кілька з них зробили на користь зміни інтерфейсу, задумайтеся про це і Ви.

Google Analytics виводить звіт з даними про всі пристрої, з яких відвідувачі заходили на ваш сайт. Якщо кількість візитів з гаджетів перевищує 10% від загального числа, то адаптивний дизайн вам просто необхідний

У деяких сферах показник тих, хто використовує для відвідування сайту мобільні пристрої, може бути невеликим. Однак їх не так багато. В більшості своїй відвідуваність найбільш популярних сфер електронної комерції становить не менше 20%

Передбачити, хто, коли і з якого пристрою зайде на сайт вашого інтернет-магазину, неможливо. Замовте адаптивний дизайн від IT компанії Wezom і розвиньте свій бізнес до нового рівня!

Скільки це коштує?

Вартість адаптивного дизайну складно визначити, не знаючи подробиць того, що вам потрібно. Для початку клієнт заповнює бриф або обговорює подробиці з менеджером. Тільки після цього ми зможемо сказати, скільки буде коштувати адаптивна розробка

Ціна залежить від:

  • кількості сторінок, які потрібно створити;
  • термінів виконання роботи;
  • ваших уподобань.

Чим складніше завдання і чим швидше його потрібно виконати, тим вищою буде ціна роботи.