click fraud detection

РОЗРОБКА АДАПТИВНОГО ДИЗАЙНУ

САЙТ, ЯКИЙ БУДЕ ОДНАКОВО ЗРУЧНИМ У ВИКОРИСТАННІ НА КОМП'ЮТЕРІ, ПЛАНШЕТІ, ТЕЛЕФОНІ.
web
design
ДЛЯ НАС ДИЗАЙН – ЦЕ ВСЕ
ЩО ТАКЕ 
АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН 
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ?
Це перетворення потенційного прибутку в реальний. Продаж смартфонів давно перевищив кількість продажу планшетів та ноутбуків, і багато людей для доступу в інтернет використовують мобільні пристрої. Хочете йти в ногу з часом? Тоді послуги адаптивного дизайну - саме те, що потрібно.
Не знаете
ЯКИЙ САЙТ ПІДІЙДЕ САМЕ 
ВАМ?
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ
Міжнародні 
нагороди за дизайн
Реалізуйте свій проект у компанії професіоналів
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та враховуємо всі їхні побажання. Наші рішення допомагають розвиватися бізнесу будь-якого напрямку
web case
ЖК «SPASSKY»
Website
web case
PALLET EXPORT
Website
web case
Osis
Website
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ 
WEB-ДИЗАЙНУ
Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного пропрацювання кожної деталі.
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Адаптивний інтернет-магазин - це не тільки економія коштів. Крім того, що ви платите за одну версію, яка сама підлаштовується під будь-які пристрої, сайт дає інші переваги. Вони стосуються різних сфер, а саме:

  1. Просування. Фахівці, які піднімають інтернет-ресурс в рейтингу пошукових систем, працюють з одним сайтом. Це простіше, працює швидше і робиться набагато якісніше.
  2. Зручність використання. Розробка адаптивного дизайну зручна для використання на будь-якому типі пристроїв. Заходячи на торговельний майданчик з комп'ютера або смартфона, покупцеві не потрібно постійно підлаштовуватися під різний інтерфейс.
  3. Конверсії. Чим коректніше інформація відображається на пристроях, тим більше відвідувачів буде заходити в ваш інтернет-магазин.
  4. Аналітики. Єдиний вид звіту для всіх типів пристроїв спрощує процес аналізу ефективності роботи ресурсу. Розробка адаптивного дизайну сьогодні набирає обертів, проте не всі встигли усвідомити, наскільки вона вигідна. Ефективність такої розробки - це значна перевага перед конкурентами

В якості альтернативи адаптивному дизайну служить мобільна версія сайту або додаток. Якщо замовити версію для мобільного пристрою, в результаті ми отримаємо другий інтернет-магазин, на який буде витрачено значна сума. Адаптивна розробка не вимагає внесення змін в різні моделі, тому вартість техобслуговування невелика, а сам процес не займає багато часу.

Адаптивний дизайн: він мені потрібен чи ні?

Для того щоб розібратися, чи варто замовляти адаптивну верстку чи ні, потрібно виконати дві простих дії:

  1. Проаналізувати сайти конкурентів.
  2. Скористатися Google Analytics.

Переглянувши сайти ваших безпосередніх конкурентів, Ви зрозумієте, хто з них скористався послугами адаптивної розробки і пристосував свою торгівельну площадку під різні пристрої. Якщо хоча б кілька з них зробили на користь зміни інтерфейсу, задумайтеся про це і Ви.

Google Analytics виводить звіт з даними про всі пристрої, з яких відвідувачі заходили на ваш сайт. Якщо кількість візитів з гаджетів перевищує 10% від загального числа, то адаптивний дизайн вам просто необхідний

У деяких сферах показник тих, хто використовує для відвідування сайту мобільні пристрої, може бути невеликим. Однак їх не так багато. В більшості своїй відвідуваність найбільш популярних сфер електронної комерції становить не менше 20%

Передбачити, хто, коли і з якого пристрою зайде на сайт вашого інтернет-магазину, неможливо. Замовте адаптивний дизайн від IT компанії Wezom і розвиньте свій бізнес до нового рівня!

Скільки це коштує?

Вартість адаптивного дизайну складно визначити, не знаючи подробиць того, що вам потрібно. Для початку клієнт заповнює бриф або обговорює подробиці з менеджером. Тільки після цього ми зможемо сказати, скільки буде коштувати адаптивна розробка

Ціна залежить від:

  • кількості сторінок, які потрібно створити;
  • термінів виконання роботи;
  • ваших уподобань.

Чим складніше завдання і чим швидше його потрібно виконати, тим вищою буде ціна роботи.