click fraud detection
0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Кейс розробка сайту: Оптові поставки товарів

4342

Коротко - дуже коротко ;-), але у справі: як ми зробили ребрендинг сайту відомої компанії TopChinaOpt, яка займається оптовими поставками та замовленнями продукції з Китаю. Клієнти прийняли рішення про те, що настав час рухатися далі - зробити свій сервіс на щабель вище, та й презентувати більш "жирненько" свій бренд.

Початкова ситуація

Необхідно було із сайту, зібраного на OpenCart, зробити цукерку. Насправді все було не так погано - трохи "ламалася" верстка, кілька форм не працювало, де-не-де вискакував код - але основні завдання вирішувалися.

Цілі були поставлені такі:

1. Зосередити клієнтів на одному каналі зв'язку.*

* Справа в тому, що на першому екрані головною були всі прямі посилання на месенджери (telegram, viber, whatsapp, messenger fb) і форма зворотного зв'язку. Користувач не морочився взагалі і безпосередньо звертався по тому каналу, який був йому найзручніший, не перегортаючи каталог і не розраховуючи вартість доставки, що значно додало роботи call-центру клієнта.

2. Upgrade дизайну та функціоналу, з урахуванням поточної конверсії.

Процес робіт

Із самого початку варто сказати спасибі клієнтам та менеджерам, з їхнього боку – хлопці кльові та освічені, працювати було практично завжди легко та приємно – ключові моменти вирішували оперативно, уважно ставилися до наших пропозицій та вносили корективи дуже точково та у справі.

Природно, ці два молоді підприємці на фото хотіли, щоб все було дуже “смачно” і чітко по їх ніші, почали з маркетингу та сео на етапі розробки:

Маркетингове дослідження та сео на етапі розробки

Що зробили:

  1. Аналіз ЦА.
  2. Аналіз конкурентів.
  3. Пройшли "шлях" клієнта.
  4. Проробили карту продукту та УТП.
  5. Опрацювали картку Споживача.
  6. Аналіз ключових запитів
  7. Структура СЯ (семантичного ядра).
  8. Склали список технічних рекомендацій для впровадження на етапі дизайну.
  9. Склали технічне завдання на тексти.

*вирізки з досліджень

2. Розробка концепції дизайну

Процес трохи затягнувся з об'єктивних причин - але вийшло просто неможливо "смачно".

Сам дизайн включав: дизайн каталогу з товарами та послугами.

Хотілося б відзначити, що сторінка доставки - т.к. вона є ключовим моментом для постачання з Китаю, реалізована у вигляді landing-page з проробленими блоками для зручності та швидкого перегляду інформації на ній. Ну і самі сторінки Послуг теж вийшли міні-ландосиками ;-)

Головна сторінка:

Трохи перевершили початковий бюджет десь на 15-17%, але це було того й сума в контексті проекту була цілком логічною - ми пішли на деякі компроміси з дозволу клієнта щоб і ціна була "гуд" і результат "ням". Тепер з технічних моментів.

3. Фронт та бек розроблені на Laravel5

Чому?

Бібліотеки цього framework мають на увазі високе навантаження користувача і дуже гнучкі до внесення змін, це не шаблон і вважається індивідуальною розробкою під Ваш проект - і що дуже важливо не має прив'язки до нас як до розробників.

Сторінка Доставка:

Далі готувалися до перенесення: завершили перевірку багів на тестовому, узгодили всі моменти щодо поточних редиректів, дочекалися закінчення наповнення та перенесли на прод (діючий домен), закрили все регресійним тестуванням.

Труднощі, з якими зіткнулися

Не можу назвати це труднощами, але що є, тобто:

Вже на етапі фінального тестування виникла потреба внести зміни до першого екрана Головної сторінки. Але ми люди, що звикли, всяке буває ;-), тому дочекалися підтвердження з боку особи, яка приймає остаточні рішення, і погодили план доопрацювань та доплат.

Було: форма та посилання на месенджери відсутні,т.к. це вело клієнта відразу з сайту в чати

Стало: повернули структуру екрану, аналогічно тій, що була на OpenCart шаблоні

Результат

Щиро сподіваємось, що Клієнти, як і ми, задоволені результатом нашої співпраці. Побільше таких проектів - динамічних, соковитих і з цікавими "заковики".

Живіть та процвітайте, а коли захочете піти далі у бізнесі, звертайтеся, і ми Вам із цим допоможемо!

5/5
Корисність
Проголосували 1
Як вам стаття?
Давайте обговоримо Ваш проект
Давайте почнемо розмову!
КОМЕНТАРІ0
Можливо
Робота з клієнтами у виробництві завжди забирає багато часу, а також вимагає ретельного обліку, щоб…
Олександр Прус
Олександр Прус
Оптимізація транспортної логістики для підприємства непросто “покращує процеси”. Вона дозволяє скоротити витрати, краще задовольняти клієнтів,…
Wezom
Wezom
З кожним роком залучення клієнтів стає все більш складним завданням для бізнесу, адже якість товарів…
Wezom
Wezom
ПІДПИСУЙТЕСЯ НА РОЗСИЛКУ АЙТІБЛОГ
Бажаєте отримувати 
цікаві статті?