click fraud detection
0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Як врятувати розробників від вигоряння

679

Робота розробника - певною мірою невдячна праця, яка не до кінця визнається суспільством. Обивателі все ще бачать у кодері неголеного хлопця, який отримує вельми пристойну зарплату за ненапружене сидіння на віддаленій роботі. Далеко не всім вдається довести, що така робота пов'язана з тиском та стресом, потребує витривалості та суворої самодисципліни.

При цьому в ІТ гостро стоїть проблема професійного вигоряння, про яку зараз пишуть і говорять дуже багато. Ймовірно, читач цього тексту і сам одного разу стикався з чимось подібним. Робота перестає бути життєвою місією і перетворюється на монотонну галерну працю. Ініціатива, цікавість, драйв - все це залишає працівника, що вигорає. Їм на зміну приходять тривога, апатія, безсоння, дратівливість, хронічна втома, зниження концентрації.

ВООЗ сьогодні визнає “синдром вигоряння” як професійне явище, пов'язане із хронічним стресом на роботі. Воно може серйозно вплинути на самопочуття людини та вимагати медичного втручання. За даними опитування Highload , 84% співробітників IT-сфери переживали у зв'язку з роботою стан вигоряння чи депресії.

З приходом у наш світ коронавірусу вигоряння стало справжнім злим роком IT-бізнесу. Віддалена робота, страшні заголовки новин і невизначеність боляче б'ють по його найціннішому активу - по кваліфікованих співробітниках.

Фактори вигоряння в ІТ

Фактори вигоряння в ІТ

До речі, айтішники - не найвразливіша для вигоряння категорія працівників. Ще частіше від нього страждають медики, соцпрацівники та педагоги – усі, чия робота пов'язана з тісним контактом з людьми. Розробка такого контакту потребує не часто. Проте кодери щодня стикаються з одноманітністю, високими вимогами і темпами роботи.

Вигоряння в IT має свої специфічні причини та особливості. Придивимося до них:

  • Монотонність

Ну, що тут сказати? Праця розробника - це вирішення складних завдань, кожне з яких може відібрати не одну і не дві години. Кодер мобілізує для розробки ПЗ всю свою концентрацію та аналітичні здібності, що потребує серйозних ресурсів нервової системи. Щоб годинами підтримувати фокус на завданні, потрібні витривалість та мотивація. І коли те чи інше у співробітника закінчується, він впадає у стрес.

  • Високі темпи роботи

Популярні сьогодні agile-підходи до розробки та методи SCRUM довели свою ефективність. Але їхня темна сторона криється в прагненні вичавити з кожного окремо взятого фахівця максимум за мінімально можливий час.

Насправді природа нагородила кожну людину унікальним темпераментом та біологічними ритмами, команда за всього бажання не зможе викладатися на максимум по клацанню пальця. Найкращий спосіб зламати фахівця – ігнорувати у вирішенні завдань його індивідуальні особливості.

  • Фрустрація

Коли ми говоримо про самодисципліну - то маємо на увазі вміння пригнічувати свої миттєві "хотілки" заради роботи. Правду кажучи, у доковідну епоху з цим непогано допомагала атмосфера офісу та командний дух. На дистанційній роботі сумлінний співробітник фокусується на роботі лише своїми вольовими зусиллями, і це не завжди добре.

У критичних ситуаціях розробники часто жертвують навіть базовими своїми потребами заради вирішення завдання. Якщо терміни горять – сплять по 4 години на добу, на якийсь час забувають про рідних та родину, не стежать за своїм здоров'ям та фізичним станом. Систематичне придушення потреб породжує травматичний досвід – фрустрацію. Такий стрес легко переростає у вигоряння, і навіть у клінічну депресію.

  • Синдром самозванця

Сфера IT сьогодні розвивається дуже швидко. Багато фахівців приходять у професію без профільної освіти, а технологічні тренди змінюються майже кожні півроку. У поєднанні з високою відповідальністю це породжує в молодих співробітниках так званий "синдром самозванця" - почуття провини, переживання своєї нібито недостатньої компетентності. Саме такі емоції часом змушують розробника без залишку віддаватися роботі та вчити нові фреймворки ночами.

Водночас, “синдром” емоційно відчужує співробітника з його праці, заважає його розвитку, а в результаті і кар'єрному зростанню. Такі проблеми вимагають своєчасного опрацювання.

  • Потреба визнання

При цьому IT залишається своєрідною творчою сферою. Багато фахівців у душі залишаються ідеалістами: вони хочуть бачити, що їхні ідеї та навички приносять користь, а написаний о третій годині ночі код рятує проект і в результаті хоч трохи змінює світ на краще.

Розробники потребують визнання як представники багатьох інших творчих професій. Вони відчувають стрес, якщо їхній код в результаті не йде в merge, або якщо реліз проекту відкладається місяцями.

Як ми впораємося з вигорянням

Як ми впораємося з вигорянням

Проблема вигоряння - не вигадка, і не данина моді. Важливо ставитися до неї серйозно, адже йдеться про здоров'я та добробут людей. Заходи захисту від вигоряння почали вживати у команді WEZOM задовго до перших локдаунів.

  • Залучаємо фахівців

Робота з тонкощами людської психології набагато складніша за роботу з кодом. У різних людей симптоми вигоряння виявляються по-різному: хтось йде в себе, хтось дає волю емоціям, а хтось до останнього вдає, що все добре.

Ми зрештою припинили спроби вирішувати такі проблеми точково та взяли до штату психолога. Фахівець регулярно співбесідує співробітників, відстежує їхній психологічний стан, проводить індивідуальні та групові тренінги, стабілізує емоційне тло в офісі.

Паралельно експерт включається до процесів адаптації нових співробітників, допомагає менеджерам налагодити конструктивну та безконфліктну обстановку у команді.

  • Нормуємо навантаження

Прагнення до досконалості та бажання "завершити п'ятирічку в чотири роки" - це добре. Але важливо, щоб співробітник усвідомлював межі своїх можливостей та не доводив себе до морального виснаження. Інакше рано чи пізно фахівець може раптово випасти з процесів компанії, а це погано. Тому у WEZOM склалася практика контролю за завантаженням працівників.

“У нас програмісти можуть працювати в офісі та брати додому додаткову роботу. Якщо працівник дуже хоче заробити – ми не проти. Але якщо ми бачимо, що він вигоряє, ми починаємо просити, щоб людина трохи відпочила. Якщо людина пропрацювала певний час, ми пропонуємо їй відпустку. Або ж після завершення проекту, якщо людина не була у відпустці, намагаємося дати їй можливість відпочити», - пояснив HR-директор WEZOM Олександр.

  • Даємо можливість обирати

Під час першого торішнього локдауну офіс WEZOM закрився, співробітники були змушені працювати з дому. Незабаром стало зрозуміло, що така зайнятість підходить не кожному.

І не тільки тому, що організувати робоче місце вдома непросто, а деякі домашні фактори сильно заважають роботі (діти, сусіди з дрилем, незручне крісло, тощо). Багатьом життєво необхідне живе спілкування з колегами – це їхній спосіб заряджатися енергією. Тепер усі можуть обирати для себе оптимальний формат роботи: віддалення, офіс чи щось середнє. Наш головний офіс є відкритим для всіх 6 днів на тиждень.

Як допомогти “вигорючому”?

Як допомогти тому, хто вигорає?

Хоча проблема зрозуміла для всієї індустрії, кожен окремий випадок вигоряння унікальний. Адже йдеться про конкретну людину з унікальним темпераментом та життєвою ситуацією.

Хтось застряг на проблемному проекті та готовий на все, щоб “утекти” з нього. У такому разі краще постаратися перевести співробітника на новий фронт робіт, або переключити на освоєння нових технологій. Важливо дати людині перспективу подальшого розвитку та кар'єрного зростання, інакше вона просто втрачає інтерес до того, що відбувається.

Хтось відчуває брак визнання і потребує заохочення. Будь-які подарунки, премії та бонуси за вирішені завдання важливі не так матеріально, як з погляду емоцій. Вони дають співробітнику відчути свою значущість для проекту та команди.

Багатьох співробітників обтяжує сидяча робота та нестача фізичної активності, і це серйозна проблема. Важливо дати команді час та можливості для занять спортом. Хороше рішення - на якийсь час "відібрати" у "гарячого" працівника клавіатуру, вивести із зони комфорту. Невелике відрядження або поїздка на конференцію може дати необхідне струс.

Хтось банально виснажив свій ресурс і гостро потребує відпочинку. Краще завчасно дати таким співробітникам повноцінно відновитися.

І в усіх ситуаціях важливо пам'ятати, що люди набагато важливіші за гроші. Бізнес, який не приймає цього факту, втрачає все.

У вас залишились запитання?

Залиште контактні дані. Наш менеджер зв'яжеться та проконсультує вас.

0/5
Корисність
Проголосували 0
Як вам стаття?
Давайте обговоримо Ваш проект
Давайте почнемо розмову!
КОМЕНТАРІ0
Можливо
Сучасний бізнес може існувати без аналітики. Це можливість оцінити успіхи компанії, порахувати доходи та витрати,…
Ігор Руденко
Ігор Руденко
Може здатися, що e-commerce - це дуже просто: запускаємо сайт (або зовсім йдемо на маркетплейс),…
Wezom
Wezom
Сьогодні платформа Drupal перейшла до розряду найбільших світових систем управління корпоративним контентом. Керівники провідних регіональних…
Синявський Антон
Синявський Антон
ПІДПИСУЙТЕСЯ НА РОЗСИЛКУ АЙТІБЛОГ
Бажаєте отримувати 
цікаві статті?