click fraud detection
0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Швидке просування сайту: як досягти видимих результатів у найстисліші строки?

770

Прагнення якнайшвидше вийти в топ та закріпитися в ніші - цілком природне бажання власника бізнесу, який прийшов в інтернет. Але чи можливе сьогодні швидке просування? Чи доведеться чекати щонайменше півроку, щоб вийти в топ пошукової видачі хоча б за деякими ключовими запитами?

У цій статті ми відповімо, чи можна розкрутити веб-ресурс у найстисліші строки, які інструменти та методи для цього використовувати, а від яких краще одразу відмовитись. Обіцяємо, буде цікаво!

Як прискорити просування сайту

Як прискорити просування сайту?

Для початку рекомендуємо ознайомитись з нашими попередніми публікаціями. Вони нададуть вам загальне уявлення про просування веб-сайту та пояснять базові принципи цього процесу:

 1. Як розкрутити сайт в Google.
 2. «Етапи просування сайту ».

Також потрібно визначитися, що ми маємо на увазі, коли обговорюємо швидке просування. Це не вихід у топ за тиждень чи два. Чекати на видимі результати доведеться щонайменше місяць. А у популярних нішах навіть довше.

Однак є кілька базових порад, як швидко просунути сайт:

 1. Наголошуйте на оптимізації на низькочастотні запити. І їх має бути багато.
 2. Часто оновлюйте вміст. Слідкуйте за його якістю. Регулярні оновлення змушують пошукових роботів частіше відвідувати ваш сайт та активніше проводити його індексацію. Для SEO це величезний плюс.
 3. Слідкуйте за трендами. Якщо ніша дозволяє, пропонуйте трендові товари та послуги.

Якщо у вас є дієздатний сайт, якому кілька років, краще просувати його, а не створювати новий. Пошуковики лояльніші до веб-ресурсів з історією. До цього пункту ми ще повернемось. А поки подивімось, що включає швидка розкрутка сайту.

Отримати прогноз трафіку Вашого сайту
Докладніше

Способи швидкого просування сайту

Швидка розкрутка сайту - це великий комплекс робіт з його оптимізації та виведення в топ за релевантними ключовими запитами:

 1. Додавання ресурсу до пошукових систем (інструкція: «Як додати сайт до пошукових систем»).
 2. Реклама сайту
 3. Новий контент (читайте також: «Статейне просування сайту»).
 4. Перелінковування сторінок.
 5. Низькочастотні запити.
 6. Посилання профіль веб-сайту.
 7. Просування сайту у соціальних мережах.
 8. Крауд-маркетинг.
 9. Публікації на зовнішніх ресурсах.

Способи швидкого просування сайту

Наведені методи дозволяють прискорити процес виходу сайту в топ. Але враховуйте, що експрес-розкрутка має бути основою просування. Для довгострокового результату необхідно вдаватися й до класичного SEO просування.

Відмінність швидкої оптимізації від стандартної

Якщо говорити максимально коротко, то швидке просування сайту в пошукових системах – це один із компонентів класичного просування. Стандартна оптимізація спрямована не на досягнення нагальних результатів, а на зростання авторитету проекту. Вона включає три основні види робіт:

 1. Внутрішня оптимізація. Це робота з семантичним ядром, метатегами та контентом.
 2. Технічна оптимізація – прискорення завантаження сторінок, впровадження адаптивного дизайну, налаштування файлів robots.txt та sitemap.xml, видалення неробочих посилань та інше.
 3. Регулярна публікація нового контенту - новин, статей у блозі, тематичних постів на відповідних сторінках.

Відмінність швидкої оптимізації від стандартної

Швидке просування сайту в топ дозволяє оперативно потіснити конкурентів й вийти на першу сторінку пошукової видачі, а класичне надає можливість закріпитися там, зробити впізнаваний бренд, збільшити лояльність цільової аудиторії.

Чи можливе швидке просування нових сайтів?

Будемо чесні: швидке SEO просування молодого сайту – процес складний. Річ у тому, що пошукові системи Google та Яндекс не надто лояльні до нових майданчиків. Якщо хтось обіцяє вам за 1-2 місяці вивести щойно запущений в роботу сайт у топ, він, м'яко кажучи, лукавить.

Зрозуміло, це означає, що у перші місяці існування веб-ресурсу взагалі потрібно займатися його просуванням. Потрібно! Оскільки ви працюєте на перспективу. Щоб ефективніше залучати трафік й не гаяти час, ми рекомендуємо паралельно займатися SMM-просуванням, розміщувати контекстну рекламу.

Як краще не прискорювати просування, щоб не потрапити під фільтри пошукових систем

Як краще не прискорювати просування, щоб не потрапити під фільтри пошукових систем

На початку двохтисячних років популярності набуло просування методами так званого чорного SEO. Вже тоді подібні дії були пов'язані з великими ризиками для сайту. А зараз й поготів. Ми настійно не рекомендуємо використовувати наступні методи швидкого розкручування сайту:

 • масова закупівля посилань на біржах;
 • створення переспамленого контенту з надлишком ключових слів та фраз;
 • публікація на сторінках невидимого тексту, що складається лише з ключових слів;
 • використання неякісних сайтів-донорів;
 • накрутка трафіку та поведінкових факторів.

Такі дії можуть дати короткочасний позитивний ефект. Але попадання сайту під фільтри пошукових систем у цьому випадку – це лише питання часу.

Як довго чекати на перші результати SEO-просування?

Навіть за найсприятливіших умов швидке просування дає перші видимі результати не раніше, ніж за 2–3 тижні. І це тоді, коли сайт має історію, і якщо ми говоримо про SEO-просування за низькочастотними запитами.

Як довго чекати на перші результати SEO-просування

Реально видимий ефект можна оцінити через півроку чи навіть рік початку просування. А в нішах із величезною конкуренцією та ще пізніше. До того ж експрес-просування краще замовляти у професіоналів. Інакше є ризик витратити багато часу, сил та грошей марно. Але все ж таки не варто очікувати, що ви зможете за пару місяців витіснити всіх конкурентів й вивести сайт у топ без інвестицій.

Висновки

SEO-просування – це не найшвидший процес. Не варто очікувати, що ваш сайт опиниться в топі пошукової видачі за 2-3 тижні після початку розкручування. У кращому разі видимі результати стануть помітними за місяць. Щоб закріпитися в топі та планомірно підвищувати позиції, потрібно ще більше часу.

Однак є способи швидкого просування сайтів, які дозволяють прискорити цей процес та побачити бажані результати раніше. Ми не говоримо про якийсь блискавичний ефект, але посісти верхні позиції у видачі за деякими запитами за їх допомогою можна вже за кілька місяців.

FAQ

Чи можна швидко розкрутити сайт?

Відповідь залежить від того, що особисто ви вкладаєте у поняття "швидко". Чекати на визначні результати в перші місяці просування точно не варто. За півроку чи рік за грамотного підходу можна дуже добре закріпитися в ніші.

Які методи швидкої розкрутки в пошукових системах?

До методів швидкої розкрутки належать додавання сайту до пошукових систем, публікація нового якісного контенту, перелінкування сторінок, крауд-маркетинг, просування за низькочастотними запитами.

Як не потрапити під фільтр пошукових систем?

Не використовуйте такі методи чорного SEO, як масова закупівля посилань, публікація текстів із великою кількістю ключів (переспам), накрутка трафіку та поведінкових факторів, розміщення переліку ключових слів невидимим текстом на сторінці тощо.

У вас залишились запитання?

Залиште контактні дані. Наш менеджер зв'яжеться та проконсультує вас.

5/5
Корисність
Проголосували 2
Як вам стаття?
Давайте почнемо розмову!
КОМЕНТАРІ0
Можливо
Бренд платформа - це основа, інструмент для позиціонування компанії та розкриття її історії. Історії наповненої…
Wezom
Wezom
Брендбук – ефективний інструмент бренд платформи, «Біблія» компанії, що визначає стратегію розвитку бізнесу та методи…
Wezom
Wezom
Сучасний бізнес може існувати без аналітики. Це можливість оцінити успіхи компанії, порахувати доходи та витрати,…
Ігор Руденко
Ігор Руденко
ПІДПИСУЙТЕСЯ НА РОЗСИЛКУ АЙТІБЛОГ
Бажаєте отримувати 
цікаві статті?