click fraud detection

Чи буде в херсонців своє озеро з лебедями?

Кажуть, якщо вам наснилися лебеді – очікуйте звершення чогось приємного і бажаного. Херсонцям ці птахи сняться відколи славнозвісне «Лебедине озеро» занепало. Періодично зринали обіцянки взятися за відновлення міської пам’ятки, проте жодних результатів досі не було. Містяни, як і протягом останніх 20 років, заглядають у поросле травою озеро, ностальгують за його колишньою красою і сподіваються, що колись воно знову приваблюватиме туристів.

Плітки чи новина?

У березні містом знову прогриміла звістка: озеро відреставрують! Миттєво в інформаційні портали та групи у соцмережах посипалися відгуки. Підставою до обговорення стала прес-конференція у Херсонському драматичному театрі ім. М. Куліша. На заході, який відбувся за ініціативи Валерія Боржкова (він же закликав до проведення конкурсу на визначення кращої концептуальної ідеї з реконструкції Херсона), розглянули проект відновлення пам’ятки. Автор ідеї – Артур Айметов. Роботу саме цього архітектора за результатами конкурсу визнали найкращою.

Докладніше про проект

Учасники конкурсу протягом 2017 року надсилали роботи на розгляд членів комісїї. Переможця визначили незадовго до новорічних свят – 20 грудня. Два дні потому депутат міської ради Олена Мазур запропонувала внести проект з реконструкції озера до «Програми соціального розвитку». В бюджеті на 2018 рік очільники міста передбачили витрати на розробку документації щодо реконструкції «лебединої» пам’ятки. У березні сформували команду з реалізації проекту. Нині допрацьовують проектно-кошторисну документацію та узгоджують проектно-дозвільну документацію.

За словами Валерія Боржкова, триває пошук інвесторів та учасників проекту. До кінця квітня це питання мають вирішити. Будівельні роботи розпочнуться одразу після травневих свят. Зволікати не можна: урочисте відкриття заплановане на середину вересня – саме тоді містяни за традицією відзначають День міста.

Ставлення херсонців

Реакція людей на ідею реконструкції різна. Багато хто виявляє скептицизм і недовіру, посилаючись на те, що всі розмови про реконструкції ні до чого не призводять. Адже ще у 2009 році члени громадського руху «Відновлення Херсона» під керівництвом Андрія Путілова активно збирали кошти на відновлення пам’ятки. Навіть рахунок у «Приватбанку» відкривали. За словами екс-радника колишнього очільника Херсонської області Андрія Путілова, гроші є. Було б у що їх вкладати.

Хочеться вірити, що попри всі «але» і минулі нездійсненні обіцянки цього разу проект втілять у життя. Адже херсонці заслуговують на райський куточок в серці міста і, як показує практика, вірять у щасливий фінал!

 

         

Наші зобов’язання

Найближчим часом проводитимуться соціальні акції та заходи на підтримку реконструкції «Лебединого озера».

Херсонці, долучайтеся!

В якості інформаційного партнера ми, команда агентства Wezom, зобов’язуємося інформувати вас про розвиток проекту.

Очікуйте наших наступних публікацій!

А зараз – максимальний репост!

Нехай якомога більше людей візьме участь у відбудові славетної херсонської пам’ятки!

Оставить комментарий
Ваш комментарий *
Ваше имя *
Ваш email *

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором