click fraud detection

П’ять кроків від «сонька» до «жайворонка»

Ваш ранковий настрій впливає на весь Ваш день.
Зараз більшість людей відтягують момент пробудження, перемикаючи будильник, а це підсвідомо означає, що їм не вистачає сили волі, аби вчасно прокинутися, не кажучи вже про те, щоб докласти зусиль для власного здоров’я та успіху.

Естрадний комік Деметрій Мартінс досить гумористично змалював це явище: «Перемикати будильник немає сенсу. Це схоже на «Мені набридло прокидатися зранку, тому я роблю це знову й знову кожного дня!»

Коли Ви зранку чуєте дзеленчання будильника, подумайте про це, як про подарунок, який Вам дає саме життя. Цей подарунок – це час, який можна присвятити створенню того життя, про яке Ви мрієте, і який уже працює для втілення мрій та досягнення мети в той момент, коли решта світу ще спить.

Якби не стратегія п’яти кроків, я ще й досі кожного ранку перемикав би будильник та чіплявся за старе обмежене переконання, що я просто «сонько».

Яку мотивацію, аби рано встати і зробити щось надзвичайне, Ви можете собі дати, якщо Ваша власна сила волі для вчасного пробудження дорівнює 1 – 2 за шкалою від 1 до 10?

Дотримуйтесь надзвичайно легкої та простої у виконанні стратегії 5-ти кроків – і у Вас не буде причин відмовлятися від звання «ранньої пташки» та бути успішним  кожного дня.

Крок № 1: Впорядкуйте власні думки перед сном..

Перша думка зранку, за можливості, має співпадати з думкою, з якою Ви лягали спати. Багато людей переживають так ночі, як-от, Святвечір чи початок відпустки, коли їм заледве вдається заснути, тому що вони схвильовані очікуванням нового ранку. Як тільки продзвенить будильник, вони зіскакують з ліжка та поринають у новий день.
З іншого боку, якщо Ви перед сном подумаєте щось на кшталт: «Боже, мені треба завтра встати о 6 ранку, я буду, як вичавлений лимон», то зранку першою думкою буде: «О чорт, уже 6?! Я хочу спати!»
Отже, ключовим моментом є щоденне свідоме визначення намірів на наступний день для створення позитивного настрою зранку.

Крок № 2: Поставте будильник подалі від ліжка.

Якщо Ви ще не зробили так, то негайно зробіть. Це змусить Вас вставати з ліжка та рухатися, і цей рух сповнить Вас енергією. Та коли будильник знаходиться на відстані витягнутої руки, то Ви знову будете його перемикати.

Крок № 3: Почистіть зуби.

Дайте Вашому тілу час, щоб прокинутися. Вимкнувши будильник, відразу йдіть до ванної кімнати, чистіть зуби та побризкайте на обличчя теплою (чи холодною) водою. Такі прості дії підвищать мотивацію рано прокидатися з 1– 2 до 3 – 4.

Крок № 4: Випийте склянку води.

Це надзвичайно важливо. Після 6 чи 8 годин без води Ваш організм, м’яко кажучи, зневоднений, через що виникає втома. Часто, коли людина почувається втомленою, то все, що їй треба – це більше води, а не сну.
Склянка води підвищує мотивацію рано прокидатися з 3 – 4 до 5 – 6.

Крок № 5: Одягніть костюм для тренувань.

Одягнувши спортивний костюм, Ви готові вийти зі спальні. Деяким людям подобається починати свій день, застрибуючи в душ, але я вважаю, що приймати ранковий душ треба після того, як Ви добре пропотіли.
З власного досвіду можу сказати, що ранкова гімнастика збільшує мій потенціал, виводячи мій організм на пік ментальної, фізичної та емоційної активності для щоденної перемоги.

Якщо Ви маєте власні поради щодо того, як легко прокидатися зранку, і хочете поділитися ними, я радо їх вислухаю.

Источник: http://www.entrepreneur.com/article/238219
Перевод текста: Анжела Цуркан, студентка ХГУ
Оставить комментарий
Ваш комментарий *
Ваше имя *
Ваш email *

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором