click fraud detection

На початку 2016 року визнаний в Україні Фонд BrainBasket запустив масштабну программу Technology Nation ‑ безкоштовний курс з основ програмування. Даний курс дозволяє охочим вивчити основи найбільш популярних мов програмування і створює ґрунтовну базу для подальшого навчання та працевлаштування в IT-сфері.

_DSC0010

Студія Wezom підтримала розвиток цього проекту в своєму місті. Вже у березні в Херсоні розпочалися заняття першої групи Technology Nation. Приміщення для студентів надала обласна бібліотека ім. О. Гончара, а менторами виступили спеціалісти студії Wezom Евген Ковальов, Олексій Смоляк (РНР-програмування), Олег Дутченко (основи HTML+CSS+JS) та компанії DataArt – Елліна Азадова.  

qCUpBC0bZRE

_DSC0034

Заняття курсу проводилися у форматі blended learning (змішане навчання). Вони полягали у самостійній роботі курсантів з лекційним матеріалом, доступному в режимі онлайн, і аудиторній практиці під керівництвом досвідчених менторів два рази на тиждень.

Студія Wezom сприяє бажанню херсонців вивчати IT-технології, тому надала трьом кращим студентам проекту Technology Nation сертифікати на подальше безкоштовне навчання у Школі Майстерності, а найбільш наполегливому в навчанні – можливість пройти стажування у студії. _DSC0028

Вже найближчим часом ми чекаємо на цих смільчаків у нашій студії! Будемо раді бачити вас на курсах Школи Майстерності. Наші спеціалісти з радістю поділяться з вами своїми знаннями та професійними навичками.

_DSC0041

 

Оставить комментарий
Ваш комментарий *
Ваше имя *
Ваш email *

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором